Türk yapımı oyunlar

EREMRE

Katılımcı Üye
12 Ağu 2008
499
1
Arkadaşlar türk yapımı oyunlar benim bildiklerim bunlar sizin bildikleriniz veya yapıllacağını bildiğiniz oyun warsa yazın..
İstanbul Kıyamet Vakti online oyun
Kabus 22 korku aksiyon bu bence aralarında en iyisi
Koridor aksiyon
İstikbal Göklerde uçak oyunu kıbrıs barış harekatından hareketle yapılmış
Pusu aksiyon

cano79

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
854
1
Ankara
pusu çok güzel bir oyun karakterin adı fatih tabelalar falan çok güzel ,çatışırken de karşı taraftakilerin söyledikleri falan çok güzel yapılmış

Darkwayder

Yeni üye
6 Ağu 2008
6
0
Türk yapımı en güzel oyun CRYSİS var...herkese tavsiye derim oyun sadece türkiyede oynanmıyor gayet kapsamlı güzel bi oyun

kaaim

Katılımcı Üye
30 Nis 2007
303
2
ANKARA
s.a
arkadaşlar hükümran senfoni isiminde yeni bir oyun var ortadoğu teknik üniversitesinden gençler yapmış grafiklerde bir türk firması olan ceidot stütyo tarafından çizildi oyun yapılalı 6 ay gibi kısa bir zaman olmasına rağmen 100bin kayıtlı kullanıcıya ulaşmış durumda hem rpg hem strateji türünü birleştiren nadir bir uygulama gerekli anlaşmalar yapılırsa oyunun play station ve x360 versiyonlarıda çıkacak

cefakar_3542

Yeni üye
5 Eyl 2008
2
0
arkadaslar bana crysisi nerden yükleyecegımı soyleyebılecek varmı lütfen lınck ini verin bana:secret

killer_rabbit

Katılımcı Üye
22 Eki 2007
358
0
yorum ara biraz daha göz gezdirdimde crysis türk yapımımı şirket amerikan oyun nsıl türk yapımı oluyo sadece seslendirmeler türkçe yapılmış karakterlerin isimleri bile ingiliz ce :S

EREMRE

Katılımcı Üye
12 Ağu 2008
499
1
Crysisın şirketi amerikan doğru ama tasarımcıları felan türk oldugu için türk oyunu diyoz

SuperZone

Yeni üye
8 Ara 2008
12
0
Aydın
Bugüne kadar oynadığım oyunlar arasında gerek görsel kalitesi gerek de oyunun kurgusu olarak en beğendim oyun Crysis. Türk yapımı olması da cabası. =)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.