Türk yapımı oyunlar

melih38

Üye
14 Ağu 2007
216
0
İstanbul
Türk yapımı en güzel oyun CRYSİS var...herkese tavsiye derim oyun sadece türkiyede oynanmıyor gayet kapsamlı güzel bi oyun
Evet yha bu oyunlara gerek yokk crysis var dünyanın en iyi oyunu seçildi bunun üstüne EA elektronic arts açıklama yaptı buundan sonra çıkaracağım oyunlarda türkçe seçimde yapılacak diye alla alla

sssss_erha

Üye
18 Eyl 2008
99
0
Ankara
Arkadaşlar benim bildiğim,büyük ihtimalde böyle Crysis türk yapımı değil,yurt dışında yapılmış ama yapım ekibindeki birkaç türkten dolayı oyun türkçe zaten seslendirmede Yavuz Bingöl'de var.Bu kadar kaliteli bi oyunu dünya yapamazken Türkiyede yapılacağını aklınız alıyormu.BANA GÖRE !!!

EREMRE

Katılımcı Üye
12 Ağu 2008
499
1
crysis türkler tarafnda yapıldı ama firma yabancılara ait diye bılıyoyurm

runo15

Yeni üye
15 Mar 2008
15
0
türk oyunları güzelde özellikle crsis oynarken cok yuksek sistem gereksinmi istiyor oyunları yaparken biz türklerin mümkün oldukca cok grafik detayını az işlemci gücleri ile yapmamız gerek diğer firmalar bunu basarabiliyior

sukut

Üye
10 May 2009
134
0
bence de crysis, crysis warhead süper oyunlar. bu arada crysis wars'ı oynayanınız var mı?

-AssAsiN-

Yeni üye
21 Tem 2009
24
0
Bursa
İstikbal Göklerde başka bir uçak savaş oyununun Türkçeleştirilmiş ve Türk motifleriyle değiştirilmiş hâli. İstanbul Kıyamet Vakti'ni hiç oynamadım ama gördüğüm kadarıyla İstanbul oyuna güzel yansıtılmış. Benim favori Türk oyunlarım tabi ki Crysis ve Crysis:Warhead.

-AssAsiN-

Yeni üye
21 Tem 2009
24
0
Bursa
bence de crysis, crysis warhead süper oyunlar. bu arada crysis wars'ı oynayanınız var mı?

Evet ben oynadım ve bir solukta bitirdim. Gerçekten çok heyecanlı bir oyun özellikle de sonu çok güzel. Yüklemede Crysis'in CD'sine gerek duymaması da çok güzel bir özellik. Benim oyunda en beğendiğim özelliklerden biri de oyunda kolay zorluk seviyesini seçersek düşmanların Türkçe, zor zorluk seviyesini seçersek de ana dillerinde konuşmaları. Gerçekten takdir edilecek oyun(lar).

latiff

Uzman üye
10 Haz 2009
1,876
0
Konya
s.a
arkadaşlar hükümran senfoni isiminde yeni bir oyun var ortadoğu teknik üniversitesinden gençler yapmış grafiklerde bir türk firması olan ceidot stütyo tarafından çizildi oyun yapılalı 6 ay gibi kısa bir zaman olmasına rağmen 100bin kayıtlı kullanıcıya ulaşmış durumda hem rpg hem strateji türünü birleştiren nadir bir uygulama gerekli anlaşmalar yapılırsa oyunun play station ve x360 versiyonlarıda çıkacak

evet ben onun haberini ilk kez 8. sınıftaydek 1.5 sene once gazetede gormustum cıkacaktı o zaman guzele benziodu akıncı falna die ayrılıodu adamlar

marcusben

Yeni üye
21 Haz 2009
36
0
crysis yanlıs hatırlamıyorsam 2008 de yılın oyunu secılmıstı dunyada kendı sınıfında hangı yıl oldugu konusunda yanılabılırım ama yılın oyunu secıldıgını cok ıyı bılıyorum ve tum dunya konusmustu hatta oyunun sahıbı turklerden satın almak ıstemıslerdı vermemıstık... bence oynanması gereken muhtesem bır oyun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.