TurkHackTeam'e Özel Online Multiplayer Hacker Oyunu!

Oyunu beğendiniz mi, tekrar oynayacak mısınız?

• Evet, tabiki de.

Oy: 4 15.4%
  • Hayır, hayatta olmaz.

Oy: 2 7.7%
  • Bilmem, kararsızım.

Oy: 8 30.8%
  • Boş işler bunlar.

Oy: 12 46.2%

• Kullanılan toplam oy
    26

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Merhaba arkadaşlar, öncelikle şunu söylemeliyim ki uzun süredir uyumadım ve bu proje üzerinde çalışıyordum. Göründüğü gibi değil, arka planda olan çok şey var. Yani o kadar emek ve vakit harcadım ve bu yüzden ilgilenen arkadaşlar sadece bir teşekkür butonuna basarlarsa başka hiç bir şey yapmalarına gerek yok, arşiv şifresini hemen gönderiyorum.

Şimdi asıl konuya geçelim,
bir süredir forumda görüyorum çoğu arkadaşımız can sıkıntısından oynayacak oyunlar istiyor, bazı arkadaşlarımız ile sağ olsunlar forum oyunları başlatıyorlar bunların hepsi güzel fakat
gerçek bir "Hacker Oyunu" oynamak istemez misiniz?
Biraz da kafa dağıtalım ve gerçek mücadele hissi ile şu oyuna bir göz atalım.
Oyuncuların birbirlerine karşı oynayabileceği bu multiplayer oyunda eğlenin ve birinci olmaya çalışın.

Not : Bilgisayarında Google Chrome olmayanlar indirsin ve yüklesin.

32 bit (x86) bilgisayar işletim sistemi ---> https://downloads.sourceforge.net/portableapps/GoogleChromePortable_60.0.3112.78_online.paf.exe
64 bit (x64) bilgisayar işletim sistemi ---> https://downloads.sourceforge.net/portableapps/GoogleChromePortable64_60.0.3112.78_online.paf.exe

Arşiv dosyası şifresi --->
Kod:
"Teşekkür butonu ellerinizden öper."
Gizli kısmı gördüysen şanslısın kod ---> Turkish.Attacker

Arşiv SFX indirme adresi ---> Hacker Oyunu.exe
Arşiv RAR indirme adresi ---> Hacker Oyunu.rar

Arşiv SFX Virüstotal raporu ---> https://virustotal.com/tr/file/2cdc...b233dc3b85dcd4d234972b8f/analysis/1501412178/
Arşiv RAR Virüstotal raporu ---> https://virustotal.com/tr/file/e1fa...55cfe6b848fc010175493f9f/analysis/1501412295/
Arkadaşlar şu aralar birkaç proje ile daha da uğraşıyorum fakat bu oyuna eğer ilgi büyük olursa, belki rütbece benden üst olan yetkililer ile konuşup izin verirlerse yarışma bile yapılabilir.

Oyun hala geliştirilme aşamasındadır. Hataları, sorunları ve isteklerinizi yapıcı eleştirel bir şekilde özel mesaj olarak yollarsanız sevinirim.

Resimler:

Bu arada aklıma gelen güzel bir sözü de iliştirmek istedim ;
Bizde yanlışlık olmaz, olsa da yanlışlıkla olmuştur. :)

Son düzenleme:

'Stabil

Uzman üye
4 Eki 2015
1,702
1
8
Virüstotalde .exe yi tarattığım da 5 / 64 görünüyor, trojan falan yazıyor ?

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Virüstotalde .exe yi tarattığım da 5 / 64 görünüyor, trojan falan yazıyor ?

Evet, ben de baktım sebebi SFX'den kaynaklanıyor diye düşünüyorum dilerseniz bekleyin, onaylandıktan sonra oynarsınız. Çünkü rar'ile sıkıştırdığımda sıfır sfx ile 7 bulmuş. Ve onlar da bilinen anti-virüsler değil, WinRar'ı Dropper olarak gösteriyor.

'Stabil

Uzman üye
4 Eki 2015
1,702
1
8
İnternet üzerinden bir oyuna yönlendiriyormuş, ne gerek vardı ki bunu yapmaya. Direk internet sitesini atsan olmaz mıydı :/ Ben beğenmedim.

BackBox

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
940
2
Kartepe
İçindeki exe dosyasını winrar ile açıp baktım.Sadece oyunun kısayol dosyasını atmışsın ben sanal makine de baktım ama kıllandırdı beni niye böyle bir şey yapma gereği duydun direk siteyi de verebilirdin?

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
İçindeki exe dosyasını winrar ile açıp baktım.Sadece oyunun kısayol dosyasını atmışsın ben sanal makine de baktım ama kıllandırdı beni niye böyle bir şey yapma gereği duydun direk siteyi de verebilirdin?

Şüphe duymakla haklısınız ancak ben asla kimseyi arkasından bıçaklmadım bugüne kadar bundan sonra da yapmam inşallah, onun sebebini size özelden söyleyeyim çünkü bazı fonksiyonlar tam çalışmıyordu kısaca, site üzerinden giriş yaptırmak istemedim.

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml

Okuyun !!

Haydaa kardeş sen SFX, .exe yapmışsında açıldığında kısaltılmış link var hadi onuda geçtim

MafyaKur - Kendi Mafya oyununu kur!

Sitesine yönlendiriyorsun,

- Nİye direk site linkini vermiyorsun ?
- SFX, .exe yapmandaki amaç ne ?
- Linki kısaltma amacın ne ?

Sorularıma cevap ver​

Son düzenleme:

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0

Okuyun !!

Haydaa kardeş sen SFX, .exe yapmışsında açıldığında kısaltılmış link var hadi onuda geçtim

MafyaKur - Kendi Mafya oyununu kur!

Sitesine yönlendiriyorsun,

- Nİye direk site linkini vermiyorsun ?
- SFX, .exe yapmandaki amaç ne ?
- Linki kısaltma amacın ne ?

Sorularıma cevap ver​

Öncelikle bu sert üsluptan çıkarsanız hepsine özelden veriyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.