TurkHackTeam'e Özel Online Multiplayer Hacker Oyunu!

Oyunu beğendiniz mi, tekrar oynayacak mısınız?

• Evet, tabiki de.

Oy: 4 15.4%
  • Hayır, hayatta olmaz.

Oy: 2 7.7%
  • Bilmem, kararsızım.

Oy: 8 30.8%
  • Boş işler bunlar.

Oy: 12 46.2%

• Kullanılan toplam oy
    26

BackBox

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
940
2
Kartepe
Öncelikle sakin ol kardeşim kötü bir niyetin olmadığına şüphem yok. Evet bazı fonksiyonlar kullanmış olabilirsin bir webkit kullanarak ufak bir program yazarak yapıp gönderseydin daha şık olmaz mıydı? Ya da sadece kısayolu gönderip açıklamada yapabilirdin?

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
1) Oyun sana ait değil..
2) Bu oyun pek Hacker Oyunu değil..

Edit : Oyun kurma sitesinden oyun yapmak ? Mantıksız..
Ama yinede emek var.

Son düzenleme:

RD2TTurk

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
335
0
evden
Mesajlar gönderildi, arkadaşlar hemen art niyet aramayınız lütfen.

art niyet oldugunu sanmiyorum elestirmekse her konuda bulunmasi normaldir ama size soyeldigim gibi konunuza gorsel eklerseniz insanlar neyle karsi karsiya oldugunu bilir ve ona gore indirir daha fazla ilgi gorucektir konunuz elinize saglik

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
Dostum konunu ve verdiğiniz .exe'yi inceledim fakat aklıma bir soru takılmış bulunmakta,
Böyle oyunları yapmak için günlerinizi vermenize, günlerce bu oyunu yapmanız için uyumamanıza bir gerek bulmuyorum.
Bu ''oyunu(!)'' yapmak için en kısa yoldan vb.net'i açıp webrowser'den sitenin url sini verebilirdiniz. 1 dakikalık bir şey veya daha bir kısa sürede .exe haline getirebilirdiniz.
Ayrıca bu bir hacker oyunu değil, multiplayer mafya oyunu ve ücretsiz bir şekilde herkes bu oyunu açabilir.

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Öncelikle sakin ol kardeşim kötü bir niyetin olmadığına şüphem yok. Evet bazı fonksiyonlar kullanmış olabilirsin bir webkit kullanarak ufak bir program yazarak yapıp gönderseydin daha şık olmaz mıydı? Ya da sadece kısayolu gönderip açıklamada yapabilirdin?

Yok, ben sakinim gerçekten sadece, konuyu açıklığa kavuşturmaya çalışıyordum.
Ayrıca WebKit denetim CWebSharp'ın Vb.Net portunu denedim, Awesomium denedim ama hiçbiri istediğim gibi çıkmadı ve bazı sıkıntılar daha oldu bu yüzden böyle çünkü en iyisinin Chrome App ile Chrome apisi kullanarak olacağını düşündüm, normalde tam ekranda açılması gerekiyordu ama sanırım öyle olmadı birçok kişide.

1) Oyun sana ait değil..
2) Bu oyun pek Hacker Oyunu değil..

Edit : Oyun kurma sitesinden oyun yapmak ? Mantıksız..
Ama yinede emek var.

Oyuna para yatırdım hocam belli bir miktar, oyunun büyük bir kısmını hack alemine çevirmeye çalıştım.

art niyet oldugunu sanmiyorum elestirmekse her konuda bulunmasi normaldir ama size soyeldigim gibi konunuza gorsel eklerseniz insanlar neyle karsi karsiya oldugunu bilir ve ona gore indirir daha fazla ilgi gorucektir konunuz elinize saglik

Teşekkür ederim, yorumunuz için.

Gönderildi.

Son düzenleme:

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Dostum konunu ve verdiğiniz .exe'yi inceledim fakat aklıma bir soru takılmış bulunmakta,
Böyle oyunları yapmak için günlerinizi vermenize, günlerce bu oyunu yapmanız için uyumamanıza bir gerek bulmuyorum.
Bu ''oyunu(!)'' yapmak için en kısa yoldan vb.net'i açıp webrowser'den sitenin url sini verebilirdiniz. 1 dakikalık bir şey veya daha bir kısa sürede .exe haline getirebilirdiniz.
Ayrıca bu bir hacker oyunu değil, multiplayer mafya oyunu ve ücretsiz bir şekilde herkes bu oyunu açabilir.

Öncelikle özelden göndereyim sebebini anlayacaksınız nedenini

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.