TurkTelekom Bedava İnternet SINIRSIZ'dan Farksız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

03yunus03

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
263
0
[COLOR="SeaGreen[SIZE="5 [URL="https://tik.lat/oAe8z"] Fotoğraf Görünmüyor İse Tıkla[/URL]

[COLOR="Green

Son düzenleme:
30 Tem 2016
67
0
Kardeş turkcell yokmu kampanyaların hepsini biliyorum ha buna benzer varmı beleş net

Ve konuyu daha detaylı anlat turktelekom lar icin

Moderatör tarafında düzenlendi:

ImCazZ

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
928
0
...
15 20 sayı denedim şu şekilde
5555
Arıza 9345784
Ama hiçbiri olmadı

38fatih

Uzman üye
25 Ara 2015
1,147
0
Bohm Kenti
Son iki hane 0 dan 9 a kadar 10 sayi diger basamak icin de 0 dan 9 a kadar 10 sayi simdiye kadar nadir de olsa bir kisim kullanicinin bu durumu fark ettigini varsayarsak tutturma ihtimali oldukca dusuyor. Benlik sknti yok faturaliyim 1kb hizinda internetim var sinirsiz. 2 3 dakikaya bir resim indiriyor cok sukur

WronQExecutive

Uzman üye
21 Kas 2015
1,440
5
UNDEFINED
Sonunda Uzunda Sürse 50. Denememde Buldum :D Eyvallah Kardeşim Talebiniz Alınmıştır Diyor Ne Zamana Yüklenir?

#Güncel -> 1 Dakika Geçmeden Geldi Sağolasın :D

kzlsn

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
932
0
Sağol İşe Yarıyor Bence Moderatörle Mesaj At Konun Sabite Alınsın . :)

keyloggertc

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
893
0
Unkown 
8gb oldu teşekkürler dahada devam ediyorum iyi sallama yeteneğim varmış :D birde smsbombere koydum saniyede 3 mesaj atıyor :D

demantools

Katılımcı Üye
11 Eki 2013
379
0
Kırıkkale
Random sayı üreten program ile pc suit e bağladım seri seri kod kastım ama bilin bakalım ne oldu :) "Değerli müşterimiz Paketimiz'den PTTCell müşterileri yararlanamaz.. "Türk telekom alt yapısında...

Son düzenleme:
31 May 2014
217
0
root$
yetkili kişiler bu açık gibi birşeyi tespit ederlerse dava acıp aldığınız internetlerin parasını alıyor haberiniz olsun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.