TurkTelekom Bedava İnternet SINIRSIZ'dan Farksız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Eyvallah Kardeşim 18GB Yaptım :D

FBpb9r.png

Birkaç Ay Sonra Davalanmayalım Da, Niyazi Olmayız İnşallah.

Son düzenleme:

XQ1

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
421
0
Oluyor 500 defa denedim 16 GB kazandım.

Küçük bir taktik veriyim 8361880 sayısından bir sayı artırarak veya azaltarak tek tek yazın illaki bi kaçı tutacak

XQ1

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
421
0
Bilmiyorum KANKA Bende Sms Hakkı Vardı Ancak En Az 300 Mesaj Attım Hiç Azalmamış Sanırsam 5555 E Ücretsiz Sms Ancak Kesin Bilgi Değil Bu Yüzden Fatura Fazla Gelirse Bana Serzenişte Bulunmayın.

Bende SMS azalıyor. SMS atarken SMS lerinden kaç tane kalmış diye kontrol etsinler. Bu arada 40 GB oldu :D

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
ben şuan 20 gb aldım umarım bunu yapanlara ceza felan yoktur çünkü bu ara param sıkıştığından yaptım bunu birde ceza gelirse ödeyemem. ama geleceğini sanmıyorum herkese yayılmıştır yollayamazlar toplu ceza

fuzzbunch

Üye
25 Mar 2018
152
2
Mugla
neden teker teker kodları denıyecek program yazmak varken tek tek deniyelım ki
android programlama bilen kısıler vardır aslında forumda bunun ıcın bır uygulama yazsalar super olur ama turktelekom bu olay herkes tarafından ogrenılınce olaya mudahale eder gibime geliyor

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Hakkınızda hukuki bir yaptırım uygulanabilir veyahut bu aldığınız kadarı hattınıza borçlandırılabilir.
Ona göre davranalım arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.