📣Ücretsiz Ddos Attack #OnlineStress #Botnet 💣 x𝓜𝓲𝓽 𝔒𝔣𝔣𝔦𝔠𝔞𝔩

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,741
614

Merhaba Secret Person ,

Öncelikle şunu açıklayım bu yapılan işlem tamamen illegal bir faaliyettir bu yüzden vds/vps vb. firmalar yapılan bu işlemi er geç fark ederler bu durumda hesabınızı askıya alırlar , diğer soruna gelecek olursak bir sistem üzerine süresiz şekilde saldırı yapabilme şansımız bulunmamakta firmalar trafik nerden geliyorsa o ip adresini muhakkak bloke ederler böylece saldırı etkisiz hale gelir burda yapacagımız hamle saldırı çıkışını başka ip adresleri üzerinden yapmak / sürekli web sitesinde aynı bölgeye attack yapıldıgı zaman o bölge filtrelenir yine aynı şekilde saldırı etkisiz hale gelir bu noktada yapılacak yöntem saldırı yapılan bölgeyi değiştirmek trafiği sistemin başka bir noktasından entegre etmek gerekli .

Bir şey anlayamadım ben açıklayan site yok mu dediğiniz trafiği falan

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#
Bir şey anlayamadım ben açıklayan site yok mu dediğiniz trafiği falan

Aşşagıya bıraktığım makale içeriğinde konularım mevcut o konular içinde siber saldırıya hazırlık tarzında bilgiler veren konularım mevcut onlara bakıp fikir sahibi olabilirsin , extra bir konu hakkında soru sormak istersen ÖM yada TG yolu ile iletişime geçersen fazla post kasımı yapmamak adına güzel olur iyi geceler dilerim .
Secret Person

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll

Merhaba CrazyExelans Düşünce tarzından yola çıkılırsa '' tıklıyorsun sistem kendisi işliyor '' burda ki amaç tıklayıp sistemi işletmek oturup izlemek değil burda ki mantalite o sistemin nasıl işlediğini analiz edebilmek get/post requestleri nerden atıyor hangi lokasyon kaynaklar kullanılıyor kullanılan sc özellikleri neler ? bu atılan requestlere karşılık birey kendi sisteminde bir koruma sağlamaya çalışacak bakış açını değiştirirsen sistemde ki diğer renkleri görebilirsin emin ol göremediğin yüzlerce renk var , teşekkürler .

Site, bahsettiğiniz değerleri gösteriyor mu peki? Bilakis bu değerleri analiz edebilecek kadar bilgili olanlar tekrardan oturup böyle birşeyi niye yapsın? Bunları analiz edebilen adam çarkı kavramıştır zaten, bitirmiştir. Bahsini ettiğiniz kesim sadece alakasız ama meraklı olan kimselerdir diye düşünüyorum. Forumda da böyle amacı olan birisinin/lerinin olduğunu zannetmiyorum. ki genellikle "site çökerteyim de heçkır olayım, nasıl ddosla site heçklerim/ site çökertirim" mentalitesinde olan kesim bulunuyor genel olarak. :)

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
herhangi bir yabancı web ip adresine vurduğumuz zaman modemlerde aynı şekilde işe yararmı ?

Son düzenleme:

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
Tabiki internet erişimi kesilir model ip adreslerine saldırılarda, ancak dinamik ip ise ip değiştiği için yeni ip adresini bulmak gerekir hedef modemin . xOlimpos

kısa süreliğine ilkde gitti

1pqEaD.png

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,741
614
Vpn ile bir sürü hesap açıp vurursanız etkili olur. + Ben 10 hesapla yapıyorum.

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#
Oldukça başarılı bir anlatım, elinize sağlık :)

Vpn ile bir sürü hesap açıp vurursanız etkili olur. + Ben 10 hesapla yapıyorum.

az önce site error verdi kanıt;
mXmg5R

VQm86n

olmuyor hola vpn eklenti ile denedim olmadı

Gayet Başarılı Botnet Vds Üzerinden 120 sn de olsa bize ücretsiz hizmet sunuyor yinede 5 kişi bu siteden saldırsa Çok etkili olur.

Memnuniyetinizi ve ilginizi Konuya teşekkür ederek gösterebilirsiniz konuya yeteri kadar ilgi ve alaka gelirse Part2 şeklinde 2. bir siteyide yine konuyu güncelleyerek verebilirim , teşekkürler ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.