📣Ücretsiz Ddos Attack #OnlineStress #Botnet 💣 x𝓜𝓲𝓽 𝔒𝔣𝔣𝔦𝔠𝔞𝔩

24 Şub 2019
245
2
Site 26 Ocak'ta açılacakmış 2. versiyonu ile, şu anda giriş yapılamıyor.

HEAVYJS VE FALSIFY-X ile saldırı yapınız deneyimlediğim sitelerde sadece bunlar çökertti diğer seçenekleri de deneyebilirsiniz ama benim tecrübem bu şekilde.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Leopix

Üye
4 May 2019
222
3
Usta Ben Bir Rus Sitesine Saldırdım HiçBirşey Olmadı Site 10 SN Bile Çökmedi?

Leopix

Üye
4 May 2019
222
3
Behzat,
Saldırmaya Çalıştığın Siteyi Özelden Atarmısın Bakayım?
Belki Birlikte Saldırırız Ne Dersin ?

Leopix

Üye
4 May 2019
222
3
RAW daha etkili ve vpn açıp hesap kasıp saldırırsanız etkisi olur, https kolay çökmez

Çok Teşekkür Ederim Usta.Sizin Sayenizde Site Çökerttim VPN Açıp Girmeyi Denedim Gene Girmedi
Başka PC'den Felan Girmeyi Denedim Siteye Gene Girmedi Site GG Oldu Ustam Konuyu Paylaşanlarada Çok Teşekkür
Ederim Sizede Benden Aldınız Begeniyi :)

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#
Çok Teşekkür Ederim Usta.Sizin Sayenizde Site Çökerttim VPN Açıp Girmeyi Denedim Gene Girmedi
Başka PC'den Felan Girmeyi Denedim Siteye Gene Girmedi Site GG Oldu Ustam Konuyu Paylaşanlarada Çok Teşekkür
Ederim Sizede Benden Aldınız Begeniyi :)

Merhaba Leopix

Konu güncelliğini halen korumakta sizlerin bir yerleri kapatabilmeniz için değil bu sistemleri tanıtma amacım olayın mantalitesini anlamanız mekanizmayı çözmeniz OSI Modellemesinde katmanlara yapılan saldırı sonuclarını görebilmeniz ve korunma yollarını ögrenebilmeniz için bu toolları tanıtıyorum lütfen insanların emeklerini baltalayacak faaliyetlerden uzak duralım körü körüne tıklamak sizleri dahada geriye götürür olayın mekanizmalarını cözmeye gayret edip çözerseniz bu işi daha profesyonel ve zevkli hale getirirsiniz , teşekkürler .

Leopix

Üye
4 May 2019
222
3
Merhaba Leopix

Konu güncelliğini halen korumakta sizlerin bir yerleri kapatabilmeniz için değil bu sistemleri tanıtma amacım olayın mantalitesini anlamanız mekanizmayı çözmeniz OSI Modellemesinde katmanlara yapılan saldırı sonuclarını görebilmeniz ve korunma yollarını ögrenebilmeniz için bu toolları tanıtıyorum lütfen insanların emeklerini baltalayacak faaliyetlerden uzak duralım körü körüne tıklamak sizleri dahada geriye götürür olayın mekanizmalarını cözmeye gayret edip çözerseniz bu işi daha profesyonel ve zevkli hale getirirsiniz , teşekkürler .

Tmm Usta Zaten Saldırı Yapmamın Amacı Denemek Zaten Saldırı Yaptıgım Site Yabancı Bir Site
Denemek İçin 120 SN Saldırı Yaptım Sadece OKadar Kötüye Kullanmadım

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,748
407
Kainat
Merhaba xMit

Konunuz gayet başarılı ve güncel durumda. Lakin kafama takılan bir soru var ve sormak istedim. Belki bu konuyu okuyan birkaç kişinin aklınada gelmiş olabilir.

Method Kısmı
---------------------------

Bu kısımda 7 tane saldırı tipi var(DIRECT, RAW, HEAVYJS, SPAM, SPOOF, FALSIFY-X, WEBSOCKET). Bu saldırı tipleri ne işe yarıyor ve hangisi daha çok etkili oluyor.

4pEjQq.png

Sorumu aydınlatabilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
211
Merhaba xMit

Konunuz gayet başarılı ve güncel durumda. Lakin kafaam takılan bir soru var ve sormak istedim. Belki bu konuyu okuyon birkaç kişinin aklınada gelmiş olabilir.

1- Method

Bu kısımda 7 tane saldırı tipi var(DIRECT, RAW, HEAVYJS, SPAM, SPOOF, FALSIFY-X, WEBSOCKET). Bu saldırı tipleri ne işe yarıyor ve hangisi daha çok etkili oluyor.

Sorumu aydınlatabilirseniz sevinirim.

ben cevaplıyayım hatta ne kadar req gönderdiğini söyleyeyim
DIRECT adından da anlaşılcağı üzere hiç bir method bypass falan kullanmadan direkt vuruyor ortalama 120k req gönderiyor
Raw biraz daha az ama bi tık daha güçlü ortalama 80k
heavyjs 70k ortalama buda rawdan daha güçlü
spamı denemedim
spoof adından anlaşılacağı üzere spoof yani farklı iplerden bir sürü req atıyor req sayısı az ama güçlü ort. 50 60k
FALSIFY-X ile CF siteleri rahatlıkla düşürürsün en güçlüsü bu diyebilirim ortalama 75k

L13R

Üye
1 Ocak 2020
104
0
Pop-Ap
Hocalarım bir Çin sitesi üzerinde denedim ama site hala sağlam? Yaklaşık 7 kere yaptım. Ne kadar yapmalıyız bu stress.gg'de

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#
ben cevaplıyayım hatta ne kadar req gönderdiğini söyleyeyim
DIRECT adından da anlaşılcağı üzere hiç bir method bypass falan kullanmadan direkt vuruyor ortalama 120k req gönderiyor
Raw biraz daha az ama bi tık daha güçlü ortalama 80k
heavyjs 70k ortalama buda rawdan daha güçlü
spamı denemedim
spoof adından anlaşılacağı üzere spoof yani farklı iplerden bir sürü req atıyor req sayısı az ama güçlü ort. 50 60k
FALSIFY-X ile CF siteleri rahatlıkla düşürürsün en güçlüsü bu diyebilirim ortalama 75k

Açıklama için teşekkürler .

Hocam En Sağlam Site Vuran RAW Methodudur [Denendi.]
Teşekkür ederim bildirim için

'hia

Üye
16 Kas 2019
118
0
Hocalarım bir Çin sitesi üzerinde denedim ama site hala sağlam? Yaklaşık 7 kere yaptım. Ne kadar yapmalıyız bu stress.gg'de

Site Sağlamdır ve tek başına vurdugun içindir toplu bi saldırı yaparsanız daha büyük bir etki bıralabilirsiniz​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.