VPN Tavsiyesi.

Excision

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
255
0
Arkadaşlar selamlar bir ricam olucaktı sizden kullandığım BackBox işletim sistemi için ücretsiz ortalama seviye'de bir VPN arıyorum. 4nonimizer kullandım fakat fazla yavaş geldi bana bildiğiniz 4nonimizer gibi script'li yada normal tavsiye edebileceğiniz ücretsiz VPN servisi varmı acaba? Şimdiden teşekkür ederim. :)

EfsaneHacker21

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,014
12
-
Arkadaşlar selamlar bir ricam olucaktı sizden kullandığım BackBox işletim sistemi için ücretsiz ortalama seviye'de bir VPN arıyorum. 4nonimizer kullandım fakat fazla yavaş geldi bana bildiğiniz 4nonimizer gibi script'li yada normal tavsiye edebileceğiniz ücretsiz VPN servisi varmı acaba? Şimdiden teşekkür ederim. :)

Merhaba ExpressVPN , Özel İnternet Erişimi (PIA) veya AirVPn yi kullanabilirsin

İyi Forumlar...

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Zenmate Veya Browsec VPN'yi Deneyebilirsin Fakat BackBox işletim Sistemi Hakkında Bilgi Sahibi Deyilim Yanlış Bilgi Vermiş Olabilirim. Affola

Excision

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
255
0
Merhaba ExpressVPN , Özel İnternet Erişimi (PIA) veya AirVPn yi kullanabilirsin

İyi Forumlar...

Merhaba, saydığınız VPN servisleri ücretsiz hizmet veriyormu? Bu arada cevabınız için teşekkür ederim. Elinize sağlık.

Zenmate Veya Browsec VPN'yi Deneyebilirsin Fakat BackBox işletim Sistemi Hakkında Bilgi Sahibi Deyilim Yanlış Bilgi Vermiş Olabilirim. Affola

Estağfurullah efendim. Cevabınız yeterli. Teşekkürler :)

hotspot shield,cyber ghost ama tam gizlenmessin

Merhaba, saydığınız VPN servisleri Unix tabanlı işletim sistemleri için ücretsiz servis sağlıyormu? Özellikle Cyber Ghost? Cevabınız için teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.