VPN Tavsiyesi.

Excision

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
255
0
Arkadaşlar selamlar bir ricam olucaktı sizden kullandığım BackBox işletim sistemi için ücretsiz ortalama seviye'de bir VPN arıyorum. 4nonimizer kullandım fakat fazla yavaş geldi bana bildiğiniz 4nonimizer gibi script'li yada normal tavsiye edebileceğiniz ücretsiz VPN servisi varmı acaba? Şimdiden teşekkür ederim. :)

Excision

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
255
0
en berbatı hostpot shielddır. En sağlamı en güvenlikli 100% log tutmayan PURE VPN dir. ücretli olarak satın alırsan faydasını görürsün. illegal işler için tam gizlilik

Pure VPN biliyorum hocam en sağlam VPN lerden birisi ama NordVPN'i inceledinmi oda harika. Şimdilik bana ücretsiz hızı standart bir VPN lazım. Cevabın için teşekkür ederim. Eline sağlık.

WolfCristal

Katılımcı Üye
11 Ara 2015
624
0
Aydın
Merhaba, BackBox linux kullanmaktayım. Crack işime yaramaz sanırım :) Cevabınız için teşekkür ederim.

hayır sen demişsin ya iyi bir vpn lazım diye bende bunu cracklı olarak sana tavsiye ettim hem neden işnize yaramsın ki ?

Bundan çok daha hızlı ve kat ve kat güçlüsü pia(bu vpn sektörünün lideri) dır ama ülkemizde erişime kapatıldı ben satın almıştım böyle bir durum olduğu için geri iade etmek zorunda kaldım piayı

Excision

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
255
0
hayır sen demişsin ya iyi bir vpn lazım diye bende bunu cracklı olarak sana tavsiye ettim hem neden işnize yaramsın ki ?

Bundan çok daha hızlı ve kat ve kat güçlüsü pia(bu vpn sektörünün lideri) dır ama ülkemizde erişime kapatıldı ben satın almıştım böyle bir durum olduğu için geri iade etmek zorunda kaldım piayı

Estağfurullah efendim haklısınız kusuruma bakmayın. CyberGhost sağlam firmalardan biri hakkınıda vermekte. Private İnternet Access (PIA) kullandım bir arkadaş yardımıyla gayet hızlı ve stabildi. Keşke ülkemizde hizmetini sürdürebilseydi :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.