Web Sitesi Klonlayıp Veri Gönderimi Nasıl Yaparız ?

mercanm

Üye
2 Eyl 2008
178
1
Merhabalar arkadaşlar konu doğru yer mi emin değilim eğer yanlışsa taşıyabilir iseniz sevinirim. Öncelikle sorum şu bir internet sitesinin kullanıcı giriş sayfasındaki kullanıcı adı ve şifre girildikten sonra giriş kısmına nasıl bir kod yazmalıyım ki bunu mail adresine veya bana bir şekilde nasıl gönderebilir. İkinci sorumda giriş dedikten sonra istediğim bir web sayfasına yönlendirme nasıl yapabilirim.
(Dip not : Herhangi bir sosyal medya sayfası için değil)

mercanm

Üye
2 Eyl 2008
178
1
Bunlar genelikle php asp vb. Temel seyleri temelden oyrenme videolari izlrmenizi tavsiye ederim
Kali Linux'da Social Enginering buldum siteyi klonlama ve veri gönderme imkanı veriyor ancak şöyle bir sıkıntı var ip adresi istiyor local ip yazamam o zaman dışarıdan giriş yapılamaz ngrok ip adresini versem nasıl olur birde siteyi yazıyorum klonla diyorum hata alıyorum detaylı bir kullanım videosu varmıdır

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Httrack uygulamasının ayarlarında istediğiniz bu özellik var. Siteyi klonlayabilirsiniz. Giriş bilgilerini ayarlara girerseniz, program otomatik olarak o siteye login olur ve login halini klonlamaya başlar.

mercanm

Üye
2 Eyl 2008
178
1
Httrack uygulamasının ayarlarında istediğiniz bu özellik var. Siteyi klonlayabilirsiniz. Giriş bilgilerini ayarlara girerseniz, program otomatik olarak o siteye login olur ve login halini klonlamaya başlar.
Deniyorum hocam teşekkür ederim gelişme olursa yazarım

Hocam httrack işimi görmedi ne yazık ki ancak şöyle bir şey yaptım hosting aldım hedef sitenin login sayfasının kaynak kodlarını çıkarttım şimdi benim istediğim şu kullanıcı adı ve şifreyi girip girişe bastığında username ve password'u kendi dizinine .txt metin belgesi içine yazdırabilirmiyiz ?

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Hocam httrack işimi görmedi ne yazık ki ancak şöyle bir şey yaptım hosting aldım hedef sitenin login sayfasının kaynak kodlarını çıkarttım şimdi benim istediğim şu kullanıcı adı ve şifreyi girip girişe bastığında username ve password'u kendi dizinine .txt metin belgesi içine yazdırabilirmiyiz ?
Ben login içerisinde bulunan temayı kopyalamak istediğini düşündüm. Phishing yapmak istiyorsunuz siz.
Aşağıda ki konu yardımcı olacaktır. HTML olarak çektiğiniz tasarımı php olarak güncelleyerek aşağıda linkini verdiğim konuda ki kodları entegre ederseniz tasarıma, istediğiniz şeyi oluşturmuş olacaksınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.