Windows 10'u Full olarak indirip tadını çıkarın.

NickyRomero41

Katılımcı Üye
18 Eki 2014
619
0
Root
2000px-Windows_10_Logo.svg.png

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Windows 10'un full sürümü 29 temmuzda çıkacak demişlerdi.Fakat internete ne güzelki sızmış ve indirip deneyebilirsiniz. ben bizzat indirdim çok iyi , full , uyumluluk sorunu yok , her oyunu kaldırıyor.

Insider - Technical Preview sürümünü ASLA VE ASLA tavsiye etmem. indiricek olan arkadaşlar buradan indirip kurabilirler. bu arada site asla reklam amaçlı değildir , indirip kurdum çalışıyor ve tavsiye etmek amaçlı alıntı olaraktan bu konuyu açıyorum.

10240 SÜRÜMÜDÜR

32 BİT WİNDOWS 10 PRO

Windows 10 TH1 Pro Full İSO Build 10240 x86 Türkçe MSDN | Full Program İndir | Full program | Full programlar | Ücretsiz

64 BİT WİNDOWS 10 PRO

Windows 10 TH1 Professional Build 10240 Full İSO x64 Türkçe MSDN | Full Program İndir | Full program | Full programlar | Ücretsiz

Önemli NOTLAR - OKUMALISINIZ.

Arkadaşlar iso dosyasını indirip kuruluma başladığınızda sizden serial isteyecek

Atla'ya tıklayıp geçin

daha sonra kurulum bitince windowsu aktifleştirmediğinizi söyleyecek , KMSpico adlı programı aşağıdan indirip kurmanız yeterlidir aktif etmek için.

TIK TIK

Ayıp ettiniz karesiz olurmu hiç ;)

IDhywkA.png

Son düzenleme:

TurKLoJeN

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
876
2
Benim şahsi görüşüm deneme sürümünün üzerinde oynama yapılmış

Aklımdayken sölim windows 10 26 temmuzda geliyor 29 değil yani 4 gün sonra bir çok oyun ve programlar dahi 1 ay önceden yayınlandığı oluyor türkiyeye 26 temmuzda geliyor bildiğim kadarıyla diğer ülkelere gelmiştir belki 26 temmuz günü otomatik günceller onu bekleyin :D

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
teşekkürler hemen indirip deneyecem. Son sürüm olmasa bile son sürümden farkı olduğunu sanmıyorum. Zaten güncelleme yaparak en son halinden farklı kalmadan kullanabilirsiniz diye düşünüyorum

manga12345

Üye
14 Nis 2014
145
0
hocam bişe sorucam ben mesela bunu kursam benim windows 7 pc gidermi yani dosyalar flan gidermi yada 2 tane pc kulanabilirmiyim yani windows 7 ve windows 10

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.