Windows 10'u Full olarak indirip tadını çıkarın.

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
yükledim. seri bir şekilde çalışıyor ve hiçbir sorun yaşamadım. seriali atla diyerek yükledim ve şu an nedense full yüklendi :) teşekkürler tekrardan ve mega.nz ye yükleyen arkadaşa da teşekkürler.

NickyRomero41

Katılımcı Üye
18 Eki 2014
619
0
Root
Madem çalışmıyor , atla diyerek geçin zaten çok önemli bişey değil , daha sonra KMSpico ile aktif edebilirsiniz windowsunuzu.

mehmet4428

Katılımcı Üye
6 May 2013
602
0
Çoğu oyunda test ettim hiç birisinde uyumluluk sorunu olmadı.

Oyunlar ise;

Witcher 1,2,3
Dark Siders 1-2
GTA serisi
Dying Light
Dirt Rally
Far Cry 3-4
Crysis 2-3
Dragon Age İnqusition
Bully
PES ve FİFA 15
Battlefield 3-4
CS GO
ve bir çok oyunda test ettim hepsi sorunsuz açıldı.

Tek sorun ise win 7'de GTA 5 de daha iyi performans alıyordum yani win 10'da FPS biraz düştü ama öyle çok düşüş yok, 4 FPS ortalama fark var.

Programlarda ise Asus Xonar DSX sürücü kurmada ilkte sorun yaşadım çünkü win 10 driver yoktu ama win 8 sürücüsü ile hallettim onuda win 8.1 olmuyordu.

Onun dışında bir çok program ve yazılım kurdum sıkıntı çıkmadı yani win 7 kadar stabil diyebilirim.
Bir win 8 faciası yok.

İndirmek isteyenler sıkıntısız indirebilirler.

byislam

Uzman üye
28 Haz 2015
1,914
0
surumu bıtırmeden sızdırmak ımkansız tabı bıtırdıyseler sızmıs olabılır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.