1 gb 1 tl mi ?

berat0534

Üye
17 Nis 2015
238
0
Merhabalar
benim akk bitti. Süperonline kullanıcısıyım bundan sonra kullandığım her 1 gb için 1 tl mi ödeyeceğim kimi sitelerde öyle gördüm de sormak istedim .
Çünki kotam bitti ama hala internetim gayet hızlı .
Daha 1 yıl daha taahhüt üm var

Son düzenleme:

savas_55

Üye
28 Ocak 2007
152
1
Senin dediğin yeni alanlar için sen bu olaylardan önce aldığından ötürü senden AKK Sonrası diye bir para alamazlar AKK Dolar yavaşlatır yada yavaşlatmazlar keyifleri bilir orasını ama sen faturan KAÇ TL içe günde 20 GB 20Gb de emeye devam onu ödersin.

Yani Faturan örneğin: 70 TL aylık.

AKK Yi 10 Kat Fazla Aştın ödeyeceğin fatura: 70 TL Aylık.

:)

piyanci42

Uzman üye
21 Nis 2015
1,437
1
Atmosfer
Hayir gece 2 ve 8 arasi akk den düşmüyor akk kotan dolunca gündüz hizin 8mbps ye düşüyor fakat bu gece yine 2 ve 8 arasi geçerli degil yani hizin düşmüyor herhangi bir ucrette odemiyorsun fazlaca asilsiz haber var sıkıntı yok gönlünce kullan neti :)

Ahyx

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
640
0
Secret kb.
AKK bitimesi kota bitmesi anlamını taşımıyor akk bitince hızın 3/1 azalıyor.
Kota içinde 1 gb 2tl.
Paketini 1 mayısdan önce almışsan kotalı değildir İnternetin büyük ihtimal.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.