10 parmak klavye kullanımı

REDCLOCK

Üye
19 Ağu 2017
56
0
Belki çok basit bi konu ama işi uzmanlarına sormak istedim 10 parmak klavye kullanmak istiyorum en hızlı şekilde nasıl öğrenebilirim?

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Harflerin yerlerini aklına kazı bakmadan yazmaya calış bide googlde şoyle bi site var 10fastfinger 1dakika veriyor sana ordaki kelimeleri nekadar hızlı ve doğru yazdıgına bakıyor kullanabilirsin

NighTTeRRorS

Kıdemli Üye
1 Tem 2013
3,113
2
Linux@Grafik
F klavye kurslarına gidebilirsin kendin öğrenmen zaman alır eskiden meslek okullarında öğretiyorlardı hala devam ediyor mu bilmiyorum sana tavsiyem önce bir F klavye alman daha sonra her harfi tek tek ezberlemen nasıl mı boş sayfada örnek her harfi özenle çalışacaksın a a a ak ak ak ak aka aka aka aka bunun gibi zamanla gelişime gideceksin bunun çalışma kitapları mevcut alabilirsin kendimden örnek vermek gerekirse 2010 yıllarında bunun eğitimini aldım şu an Q Klavye de F kullanıyorum o kadar yerleşmiş hiç bir zaman unutulmuyor buda avantajı farklı soruların olursa mesaj olarak sorabilirsin.

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
57
Ahıska
Bu konuda işe yarar kitaplar var. Her üniversite kütüphanesinde bulabilirsin. Yine de her ihtimale karşı, bulunduğun yerdeki üniversitenin sisteminden kitap var mı diye aratır öyle gider bakarsın.

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,582
14
769
çalışma programları var onları kullana bilirsin verdiği örnekleri çözersen farkında olmadan alısırsın

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1
Zamanla alışıyorsun pat diye olacak şey değil ben 1,5 - 2 yılda öğrendim

ForceNN

Üye
30 Haz 2018
186
0
Texas
Klavyeyi eline alabildiğince geniş çaplı almaya çalış elin yani parmakların tüm klavyeyi kaplasın sayılar haricindeki işin kolaylaşır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.