10bit - Her gün Yatırdığınızın %10 unu Alın - Ömür Boyu

HackerNirva

Uzman üye
4 Haz 2015
1,077
0
30
//MEXİCO
468x60.gif

* Günlük %10 Kazanç.

* Hergün Ödeme

* Süre Yok Ömürboyu ( Sitenin Gidebildiği Yere Kadar )

* Min. Deposit 0.001 Bitcoin

* Min. Çekim 0.0001 ( Anında )

* 0.1 Bitcoin Yatırıldı. 10 gündür deniyorum ve şuan karımı alıyorum :woott

* Sizi Üzmeyecek Kadar Yatırın

KAYIT OLMAK İÇİN LİNK

Refsiz Link

468x60.gif

Her gün yatırdığınız bitcoinin %10 unu veriyor 10 günden sonra karınızı alıyorsunuz denenmiştir

Üye olduktan sonra make a deposit kısmına basıp bitcoin miktarını yazın ve yatıracağınız adresi alın ardından bitcoin yatırın çok karlı bir sistem şuan her gün havadan 2 , 5 ve 20 tl geliyor

Beyler sakın yatırım yapamayın site scamdır...

ÖDEME KANITLARI :

q4wn3wzb.jpg

5vlmlyp6.jpg

Son düzenleme:

selo400

Üye
19 Şub 2016
125
0
468x60.gif

* Günlük %10 Kazanç.

* Hergün Ödeme

* Süre Yok Ömürboyu ( Sitenin Gidebildiği Yere Kadar )

* Min. Deposit 0.001 Bitcoin

* Min. Çekim 0.0001 ( Anında )

* 0.1 Bitcoin Yatırıldı. 10 gündür deniyorum ve şuan karımı alıyorum :woott

* Sizi Üzmeyecek Kadar Yatırın

KAYIT OLMAK İÇİN LİNK

468x60.gif

Her gün yatırdığınız bitcoinin %10 unu veriyor 10 günden sonra karınızı alıyorsunuz denenmiştir

Üye olduktan sonra make a deposit kısmına basıp bitcoin miktarını yazın ve yatıracağınız adresi alın ardından bitcoin yatırın çok karlı bir sistem şuan her gün havadan 2 , 5 ve 20 tl geliyor

ÖDEME KANITLARI :

q4wn3wzb.jpg

5vlmlyp6.jpg

Ödeme kanıtalı seninse hemen yatırabilirim.

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,171
3
0.001 btc şuan 1.35 TL dir ödeme kanıtı gerçekse 10TL yatırmayı düşünüyorum PayPal dan yatırılıyor mu?

HackerNirva

Uzman üye
4 Haz 2015
1,077
0
30
//MEXİCO
Ödeme kanıtları doğru hergün yatırdığınız paranın %10 nunu geri veriyor ben 16 gündür paramı alıyorum örneğin 10 tl yatırdınız hergün 1 tl alıcaksınız sitenin gittiği yere kadar ben şuan karımı alıyorum 10. Günü geçti yarın 16. Gün

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.