10bit - Her gün Yatırdığınızın %10 unu Alın - Ömür Boyu

qurbancik

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
531
0
Kardes ben yatirdim 9 cu gunumde 0.0089 verdi aldim hala vetmedi 5 gun artik bu gune kadar hergun veriyorlardi supporta yaziyom cevap vermiyorlar

HackerNirva

Uzman üye
4 Haz 2015
1,077
0
30
//MEXİCO
site hala aktifmi bence para yatirmaga deymez site cokucek

yani genel olarak böyle siteler bi süre sonra kapanıyor normal ama kesinlikle riske değer

Kardes ben yatirdim 9 cu gunumde 0.0089 verdi aldim hala vetmedi 5 gun artik bu gune kadar hergun veriyorlardi supporta yaziyom cevap vermiyorlar

Bencede çok şüpheli bir durum şimdi sen bana belli bir miktar para vericeksin ve ben sana hergün üstüne katarak sana geri dönücem.

Peki ben nasıl kara geçeceğim ?

Beyler sakın yatırım yapamayın site scamdır para ödemesi artık yapmıyor lütfen konuyu kilitlesin bir moderatör

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.