+13 orumcek isirigi

ilknurzn

Üye
22 May 2009
102
0
39
istanbul
arkadaşlar fotoşop falan değil bu örümceğin ortalama boyu 10 cm nette araştırabilirsiniz...
gerçek adını ilmiyorum ama bildiğim kadarıyla insan eti yiyen örümcek bu...

Baba_Hacker

Yeni üye
28 Kas 2009
5
0
Malsef Kardeşim Hem 1.gun dıo bu adamı Hergun mu ısrıo bu orumcek phtoshop olmasa bıle dusunun her gun ıssırcak :D -

amedov

Yeni üye
1 Eyl 2009
30
0
gerçek çünkü bir tarantulanın ısırdığı yer öyle olabiliyo doktora gitmezse tabii

bypoker

Üye
30 Tem 2009
235
0
arkadaşlar bilgi sahibi olmadan bilgi satmaya çalışmayın...
dünyanın en zehirli hayvanı da küçük parmağım kadar bir kurbağa ama insanı 10 sn de öldürebilecek zehire sahip... zehir hakkında bilgi alın da öyle yorum yapın... tamamen GERÇEK ;)

28 Ara 2009
1
0
Galiba duymuştum böyle bi örümcek vardı avustrlyada,son foto daki pek inandırıcı değil ama,insan derisine içten asit etkisi yapan bi tane var =) ne diyelim allahtan orda yaşamıoz..

By_SzR

Üye
15 Ağu 2009
219
0
Anadolunun Bagrından xD
hadı gercek dıelım adam her gun fotosunumu cekmıs elının :D ınceden bılıomuydu hadı bılıodu nıe hastaneye gıtmemıs sırf bunu gostermek ıcın elınden olmayı mı goze almıs anlamadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.