2017 İnstagram Hesabı Çalma(Sosyal mühendislik değil)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KolimBA

Üye
2 Tem 2016
98
0
Adana
[FONT="Comic Sans MS[/FONT]Merhaba arkadaşlar buna benzer bir çok konu var buda benim bulduğum bir yöntem sosyal mühendisliğe gerek kalmadan istediğiniz bir kişinin instagram hesabını çalmanız mümkün hemde proğrama gerek kalmadan uzatmadan anlatıma geçeyim

Kurbanı öncelikle tanımamız lazım(HE BÖYLE DEDİM DİYE HEMEN PANİĞE KAPILMAYIN SOSYAL BİR ŞEY YOK :RpS_wink: )

İlk adım: [URL="https://tik.lat/JSt9H"] https://dashboard.messagebird.com/en/user/index[/URL] verdiğim linke üye olmamız lazım

2. adım : Üyeliğimizi yapdıktan sonra telefon numaramızı kaydetmemizi isteyecek ama kendimizin değil kurbanın telefonunu kaydetmemiz lazım onun içinde kurbanınız ile azda olsa iletişim kurbanınız olmalı
Örneğin: Annemi aramam lazım senin telefonunu alabilir miyim ? gibi yalan söyleyebilirsiniz

3. Adım : telefonu aldıktan sonra telefon ile konuşuyormuş gibi yapıp kurbandan uzaklaşmaya çalışın ve kendi telefonunuzdan verdiğim siteye girin kayıt olduktan sonra numara onaylama işlemini kurbanın telefonunu yazın ve gelen onay kodunu alın (İşin zor kısmı bitti sayılır.)

4.Adım:Evet gelelim asıl konuya şimdi kullanacağımız sitede resimde görüldüğü kısımda gerekli bilgileri dolduruyoruz yazacağımız yazıda en önemli olan z-shadow'dan instagram scriptini kullanmamız lazım ve linkide mesajın içine yerleştiriyoruz işlemleri yapdıktan sonra sağ altta gelecek butonuna tıklayalım
g9Ob3N.png

5.Adım:Bir sonraki sayfaya geçtikten resimde sol üst kutudaki göndericinin ismi yazıyor orası malesef istediğimizi yazamıyoruz istediğimiz yazabilmek için belli bir ücret ödemek lazım onun için kurbana mesaj ismi "verify" olarak gidecek :RpS_laugh:
Diğer kutucuğa ise kurbanımızın telefon numarasını yazıyoruz ama numarayı yazarken (+901234567890) TÜRKİYEN'alan kodunu yazarak ekliyoruz

8NYL9d.png

:RpS_thumbsup: Bütün işlemler bitti artık tek yapmamız gereken kurbanın gelen mesajı görüp linke girmesi :RpS_thumbsup:
Gelen mesajdan bir görüntü :
o6ON0b.jpg

İLK KONUM BU BEYLER BİR HATAM VARSA KUSURA BAKMAYIN İYİ AKŞAMLAR :RpS_razz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.