2017 İnstagram Hesabı Çalma(Sosyal mühendislik değil)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daledale45

Üye
3 Haz 2017
51
0
kardesım bu siteden telefonunu almadanda yapabılırmıyız.sımdıden sagol

ben denedım sms gelmedı

Moderatör tarafında düzenlendi:

d0wnRock

Katılımcı Üye
3 Ağu 2009
311
0
SM değil yazısını kaldırır mısınız?

Hem kullandığınız script, hemde şahısa fake mesaj atıp giriş yapmasını sağlama yöntemi “Sosyal Mühendislik” tir.

Hatta mesaj atılan siteye üye etmekte diğer yöntemlerden daha zordur, cihazı elimize aldığımızda rat bile atabiliriz.

Dangerous01

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
275
0
Kurbanin telefonunu alabiliyorsak zaten
İnstagram da telefon ile giris yap derim
Sms gelir 😄

NAKKO

Üye
1 May 2016
61
0
Kardeş instagram sifremi unuttum yerine gel kurbanın kullanıcı adını yaz numara ile onayla kısmında bekle sonra git telefonu al birini arama numarasıyla o ara numara ile onaylaya bas numaraya kod gelsin o kodu al gir ne gerek var bu kadar heyecana zaten fiziksel erişim saglıyorsan basittir smye gerek yoktur ha bide sosyal mühendislik yoktur yazmışsın haklısın aslında bu sm degil bu bildiğin smm (sosyal mühendisligin mühendisliği)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.