+30 bakmayın

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
8
ha galiba 1.si pompalı tüfekle ateş edildikten sonra olmuş neyse sağol paylaşımlar çok güzel
 

dj_skr

Yeni üye
18 Haz 2006
34
0
UNDERGROUND SITY
fotomontaja benzıyolarr hele ıkıncısı kesınlıkle ole becee

bu araad burda 30 yasın ustunde pek kımsee yok kı o zaman verme kardes sende
 

SeN_SeN

Yeni üye
14 Ocak 2007
8
0
yha bunLar irenç :p sondakinin kafaDa bOm OLmuş patLamış ((:) yha bunlar 30 yaş deil 50 felm dicem de saten onlarda resimLeri görünce kaLpten gider heraLde ehue (:)
 

gazihackturk

Yeni üye
9 Şub 2007
1
0
hayır montaj değil bu çünkü olayyeri inceleme ekipLerinin bize getirdiği resimler bunlardan daha kötü yasak oldundan yayınlayamıyorum :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.