+30 bakmayın

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
ben wermiştim tekrar tekrar aynı şeyleri görmek güzel diil sewmiyorum... ayrıca +30 diil +15 insan doğasından bişeyler war burada

09u2_46

Yeni üye
10 Tem 2007
29
0
kardeş bunlar photoshop böle şey mi olur yaw hele 2.si onlar ney adamda okadar beyin mi olur bırak bu işleri bide +30 dion öle kim var ki

harp

Yeni üye
1 Ağu 2007
12
0
2. we 3.resım kesınlıkkle photoshop
2.resım=adamın beyın cıva gibi daqılmıs ama ne hıkmetse dıreksıyonda 3-5 damla kan war??
3.resım=bı ınsanın alnının derısı oyle defter yapraqı gıbı acılmaz hadi açıldı dıelım kafası o hale qelen adamın koltukta o pozısyonda durmaz
paylasım ıcın saqol 1. resme lafım yoq

oksit

Katılımcı Üye
7 Nis 2007
406
4
İstanbul
kardeş linkini verin böyle şeylerin, bu siteye 10 - 12 yaşında kardeşlerimiz de giriyor. millet zaten böyle şeyleri merak ediyorsa ogrish sitesine ya da böyle sitelere girsin... insanların piskolojisini bozmayın. iyi bir paylaşım değil bu , arkadaşlar siz de böyle paylaşımları eleştirin. istemiyoruz böylesi paylaşımları, bunların bizim için herhangi bir yararı yok... neyse.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.