500-800 TL arası telefon önerileriniz?

eraytuncer54

Katılımcı Üye
17 Tem 2012
267
0
kamerası iyi olan iyi video çekip iyi ses kaydı yapan hq kalitede müzik dinleyebileceğim rahat oyun oynayabileceğim kasmalar yaşamayacağım telefon ve uzun şarjı gidecek telefon önerileriniz var mı arkadaslar

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
General Mobile Discovery Tavsiyem
Ne Tür Oyunlar Oynuyorsun Bilmem Ama Telefon Gayet Hızlı Kamerası Güzel
Kastığı Oyun : Aspalth 8 Benim Telefonumda Kasıyor . Telefon Gayet İyi Şarjın Çabuk Bitme Olayı Her Telefonda Oluyor Çok Kullanırsan Tabiki Benim 1.5 gün 2 Gün Gidiyor Bazen 1 Günde 2 Defa Takıyorum .
Hafıza İyi : 16 GB Discovery Sahibim .

Grafikleri düşürdünmü?

ahmet741

Katılımcı Üye
17 Nis 2014
600
0
Ankara
sana bi tavsiyede bulunuyum gm discovery i belediye dağıtmış gibi herkes de var ama lumia 925 alsan herkesden bir farkın olur hem tasarım hem performans senin işini baya iyisiyle görür

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
general mobileden uzak durun kesınlıkle uzak durun o markadan

kamera acısından lumia öneririm 830 alabilirsin bütceni arttırıp attıramam dersen lumia 925 alabilirsin yada lumia 735 alabilirsin hem stabilite hem fotoğraf hemde kasma yapmaz özelliklere takılma

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
general mobileden uzak durun kesınlıkle uzak durun o markadan

kamera acısından lumia öneririm 830 alabilirsin bütceni arttırıp attıramam dersen lumia 925 alabilirsin yada lumia 735 alabilirsin hem stabilite hem fotoğraf hemde kasma yapmaz özelliklere takılma

Lumia lar güzel ben kullanıyorum memnunum
General mobile 600 tl ye alınacak en iyi telefon ama

H2Q

Üye
30 Eki 2014
90
0
İzmir
Merhaba kardeşim sana önerebileceğim en güzel telefon o fiyata Samsung Galaxy S4 Mini bütün istediğin özelliklere sahip bir telefon ayrıca bilgiğin gibi samsung marka telefonlar her zaman gündemdedir...Her ne kadar yeni telefonlar çıksada samsung apple marka telefonlar herzaman üstündür...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.