500-800 TL arası telefon önerileriniz?

eraytuncer54

Katılımcı Üye
17 Tem 2012
267
0
kamerası iyi olan iyi video çekip iyi ses kaydı yapan hq kalitede müzik dinleyebileceğim rahat oyun oynayabileceğim kasmalar yaşamayacağım telefon ve uzun şarjı gidecek telefon önerileriniz var mı arkadaslar

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
Discovery 1 de soket sıkıntısı vardi. Yani şarj aletinin girişinde filan. Discovery 2 ise internetten baktığım kadarı ile hafızası arttirilamıyor. Evet hafıza kartı takılmıyor. Öte yandan telefon eline geldiğinde 12.5 gb boş alan var. Sana yeterse al. Arkadaşlar lumia tavsiye ediyor. Ben zenfone 6 yi android diye tavsiye ediyorum. Ama yok ben windows mobile kullanırım diyorsan lumia al. (ben android öneririm. Çünkü windows mobile yokken android vardı :) )

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
Bu diyat araliginda piyasada zenfone 6 dan daha iyi cihaz bulamazsin birkere asus yani general mobileymis xin maliymis huaweimis gecin bunlari isinma sorunu yok samsung serisi cihazlar katalitik soba gibi kis cep isitmak için kullanılır touchwz desen zaten herkes kufur yagdiriyo pran varsa galaxy note 4 suan icin en iyi samsung urunu performans acisindan ama fiyat araligida htcnin ikinci eli bulabilirsen onu al derim ama sifir alcam diyosan zenfonedan kesinlikle sasma lumia vs alirsan kendine hergun kufur edecegine garanti veririm.

N S

Uzman üye
19 Haz 2013
1,142
210
kendini klişelerden kurtar s3 t disakvriydi :D bunlarsıradan telefonlar s3 le hemen hemen aynı performansı alabileceğin şu an kullandığım telefon olan LG L7 ll kesinlikle tavsiyemdi outlet ürünlerden 200 tl ye kadar bulabilirsin ufak çizikli tamir görmüş ürünleri bulabilirsin ben 200 tl ye aldım şu anki lg mi tek sıkıntısı rami düşük sürekli temizlemen gerekiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.