6 Saat Uyuyorum Zararı Olur mu?

MorphineR

Üye
19 Mar 2017
231
1
Arkadaşlar ben saat 11'de uyuyup eğer çok uykulu değilsem 5:30'da kalkıyorum. Yani yaklaşık 6 saat uyuyorum. Ayrıca erken kalkabildiğim günler kendimi daha dinç hissediyorum. Ancak bir zararı olur mu? Bu önerilen 8 saatlik uyku düzeninin çok altında.

SpyKod

Katılımcı Üye
8 Şub 2006
351
70
Tarsus
Ben dün öylen saat 2 de uyandım o saatten beri ayaktayım... ve halen kod yazıyorum.. ve bu yıllardır böyle.. bana bir şey olmadıysa sanada olmaz korkma.. 1 saattir ara verdim kavaltı yapacam birazdan .:RpS_confused:

WilkeSTHT

Katılımcı Üye
25 Mar 2018
769
0
Bünyen Alışıksa Birşey Olmaz 6 Saati Uyumuşsun Birşey Olurmu Diyorsun Ben Hala Ayaktayım Uyku Yok :)

kappo1453

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
334
1
5 saat en kısa olması gereken zaman 6-7-8 saat kendin seçmen lazım hangisine dinç hissediyosan o kadar uyu

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Yaşına bağlı... hala ergenlik döneminde isen 8'e çıkar. Yoksa 6 saat yeterlidir.

SpyKod

Katılımcı Üye
8 Şub 2006
351
70
Tarsus
uyu kardeşim ruhunu dinlendir.. keşke bende erken yata bilsem mesala gece 10/11 gibi uykuya dalsam sabah saat ,6,7 gibi uyansam.

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Geceleri 3 saat uyku ve oglen 30 dk uyku sanirim davinci uykusu diye geciyor ama onu kendime gore uyarladim. Baslarda aşırı zor çelik gibi iraden olmasi lazim

MorphineR

Üye
19 Mar 2017
231
1
Geceleri 3 saat uyku ve oglen 30 dk uyku sanirim davinci uykusu diye geciyor ama onu kendime gore uyarladim. Baslarda aşırı zor çelik gibi iraden olmasi lazim

Bende bu teknikleri çok araştırdım ama kesinlikle önermem. Çok zararlı, buzzfeed çalışanı bunu denedikten sonra başına gelen sağlık rahatsızlıklarını anlatıyordu. Da Vinci zaten normal bir insan değildi. Yine de bu uyku düzenine bir anda ulaştığını düşünmüyorum

OgAnEssOn

Yeni üye
15 Mar 2018
48
0
Ben gece 11-12 gibi yatıyorum sabah 1.30 veya 3 gibi uyanıyorum bana yetiyo

Niye uyandığımın farkında bile değilim vücut uyumak istemiyor :D

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Bende bu teknikleri çok araştırdım ama kesinlikle önermem. Çok zararlı, buzzfeed çalışanı bunu denedikten sonra başına gelen sağlık rahatsızlıklarını anlatıyordu. Da Vinci zaten normal bir insan değildi. Yine de bu uyku düzenine bir anda ulaştığını düşünmüyorum

Tam 17 kere biraktım tekrar tekrar denedim. Bende normal insan degilim :secret

15 Mar 2018
162
0
Ankara
Hiç zararı yoktur bence bazen 9 10 saat uyuyorum uyandığımda Uyuştucu bağımlısı gibi kalkıyorum ama 5 6 saat uyuduğum zamanlar Çok çok daha dinç oluyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.