7 Adet Steam Oyun Kodu Çekilişi |YDE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YouDownEmre

Kıdemli Üye
3 Tem 2016
2,612
2
shiftdelete
3 Adet Steam Oyun Kodu Çekilişi |YDE

Selam millet,
Yeni bir çekilişe hoşgeldiniz :D
3 oyun olduğuna göre 6 kazanan olacak :D
Katılmak için:
*Teşekkür Etmek
*"#Katılıyorum" yazmak
Katılamama nedenleri:
2 post atmak
Teşekkür etmemek
"#Katılıyorum" yazmamak
Vs.
Çekiliş başlangıcı: 26.04.2017
Çekilişin bitişi:01.05.2017
Bol şans :)

GÜNCELLEME !
İçlerinden 4 oyunu eledim çünkü sıkıcı oyunlara benziyorlardı.Eşit olması adına 1 oyunun key sayısını 2'ye çıkarttım.Yani toplamda 6 kişi kazanacaktır.İyi günler

Pressure
Knightshift
Earth 2150 - Lost Souls
thtson2.png

edit//stokw
Konu tarafımca onaylıdır.
Keyler bende ben vereceğim kazanan arkadaşlar çekiliş bittiğinde ÖM ile bilgilendirsinler.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.