7 KURSUNLA ISTIKLAL MARSI....Herkesin Okumasını Tavsiye ederim.

metohan

Üye
9 Haz 2008
103
0
dünya
paylaşım için tşk. ayrca bi çift lafım olcak. bi türk takımı şampiyon olur herkes yollara dökülür. ama 1 şehit verince kaç kişi yollara döküldü kendinize bi sorun.
tşk...

s_18_128

Üye
25 Eyl 2007
97
1
paylaşımın için teşekkürler
anlamadığım nokta,karakola yapılan baskın neredeyse sabaha kadar sürmüş neden takviye ekip veya helikopterler gönderilmedi.memlekette askermi yok !!!
gönderilmiş olsaydı şu anda verdiğimiz şehit sayısı belki daha az olucaktı.ve gebertilen terörist sayısı daha çok olacaktı

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
Türk Subayı, çağdaş ve nitelikli, verilecek her türlü görevi, temel değerlerinden ve geleneksel saygın duruşundan güç alarak ve onlardan asla ödün vermeksizin başarıyla yerine getirmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Ulu Önder Atatürk olmak üzere, onun silah arkadaşlarını, vatanı ve bayrağı uğruna seve seve canlarını feda eden aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

Değerli paylaşımınız için çok teşekkürler.

turkceci_sedat

Yeni üye
9 Tem 2008
1
0
yorumlara baktım ama bu iş sadece üzüldüm filan demekle olacak iş değil arkadaşlar.o canlar dağ başlarında mayın üstlerinde bu vatan bu bayrak bu millet ve bu milletin namusu saydığı herşey için savaşıyor.azıcık sağduyu arkadaşlar azıcık emin olun çok şey değişir.bir kişi deyip geçmeyin arkadaşlar tıpkı bi dalga gibi yayılır bu olay birazcık sağduyulu olalım ve aslımıza sahip cıkalım

20 Tem 2008
93
0
29
Ankara
:(çok duygulandım yha amerika askerkeri bi yerlerinden çizik alsalar hemen help me demeye başlarlar bzimkiler sabaha kadar dayanıp ölürken bile istiklal marşımızı okuyor okudumda ağladım valla

apolettin6

Yeni üye
23 Eyl 2006
2
0
şuanda iş yerimdeyim.Allah cezanızı versin.
Ağlattınız beni.Bi an sanki bende orada o marşı dinliyor gibi oldum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.