8-9 yaşımdan beri yaşadığım olaylar... hk

Zoldyck

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
259
0
Ötüken
Selamlar Türk Hack Team Ailesi, Size 8-9 yaşımdan beri peşimi bırakmayan olayları anlatacağım. Öncelikle lütfen bu olayları uydurma olarak düşünmeyin o arada halüsinasyon görmüşte olabilirim ona göre değerlendirirseniz sevinirim.

İlk olaylar başladığında yeni bir eve taşınmıştık.8-9 yaşındaydım. Ayıptır söylemesi bir siteydi İstanbulda merak eden olursa isminide verebilirim. Ben o zamanlar kafayı cinlere ve paranormal olaylara takmıştım.Hep öyle şeyleri araştırıp dururdum. Ev 2 katlıydı o yüzden benimde odam merdivenin tam yanındaydı yani diğer yatak odalarından en uzak benim odamdı.Bir süre sonra geceleri merdivenden başlayıp yatağımın yanına kadar gelen parke çıtırdamaları duymaya başladım yaşımdan dolayı da çok korkuyordum.Böyle böyle bir süre sonra Kapım kapalı uyumaya başladım. Bir gün yine gece uyandım halüsinasyon da görüyor olabilirim fakat sandalyemin üzerinde bana bir şey el sallıyordu sadece elini gördüm kalanı yoktu çok korktum direk yorganı üzerime çekmiştim sonra korkudan büyük ihtimalle bayıldım çünkü uyuduğumu hatırlamıyorum.
Bunu aileme anlattığımda bana deli gözüyle bakmışlardı rüya falan görmüşsündür demişlerdi benim baya zoruma gitmişti.Sonra pek bir şey olmadı parke sesleri ve Çok rahatsız edici kabuslar dışında.Sonra bir gün yine gece uyanmıştım kulağıma bir şey Kaan diye fısıldamıştı (İsmim) gerçekten çok korkmuştum koşup kendimi tuvalete kitlemiştim.Korkudan Orada uyumuştum.Sonra pek bi olay yaşanmadı.1-2 sene geçti yeni eve taşınmıştık ilk sene bir şey olmadı fakat diğer sene bir gece yine kapım kapalı yatıyordum kabusda gözleri kırmızı ama vücudu siyah bir yaratık "hala uyumadın mı çocuk?" diyip odama giriyordu.Uyandığımda kapım açıktı korkudan o gece sabaha kadar yalanım yok bacaklarım durmaksızın titremişti.Yıllar geçti yine aynı evde oturuyoruz yaklasık bir ay önce sabah 6 gibi kalkmıştım bi anda "Kaan sessiz" diye sessiz bir bağırma duydum korktum tabi doğal olarak bunuda ilk size anlatıyorum. Acaba yıllardır bir musallat yaşıyor olabilir miyim?
Yardımcı olursanız sevinirim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Huso577

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
427
0
Isparta
Bole seyleri korkunç seyleri arastirma korkutugun halde paranormal olaylara falan niye bakion bole olur

thtZulfikar

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
861
0
Ailenle vakit geçirmeye bak. yada ev cinli olabilir.
adamı daha çok korkutuyorsunuz :D

bence bu psikolojik bir olay karanlık bir odada karanlık bir yere baktığın da beyninde ki şey canlanır ben gözümü direk açtığımda koltukta birisi oturuyor görüyorum ama anlıyorum kendi düşüncem diye bence kendine inanma yok öyle bir şey diye kendini kandır :) Geçecek bir şey varsa şimdiden Geçmiş Olsun :D

Zoldyck

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
259
0
Ötüken

bence bu psikolojik bir olay karanlık bir odada karanlık bir yere baktığın da beyninde ki şey canlanır ben gözümü direk açtığımda koltukta birisi oturuyor görüyorum ama anlıyorum kendi düşüncem diye bence kendine inanma yok öyle bir şey diye kendini kandır :) Geçecek bir şey varsa şimdiden Geçmiş Olsun :D

Teşekkürler umarım bir daha olay yaşamam.

R4PTOR

Üye
1 Eki 2017
79
0
dostum bu işe bakan arkadaşlarım var
sana yardım edeceklerdir
skype adresini ver ekleyeyim konusturayım seni arkadaşla
bir cozum bulur eminim

FrankieTR

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
895
0
TürkHackTeam
Benim arkadaşım da bunlarla fazla uğraşıyor ona da oluyordur bunlar heralde.
Fazla uğraşma görmessin diye tahmin ediyorum mesela ben bir film izlesem 2-3 gün onun etkisinde olurum korkudan ışık açık uyurum açıkca söyliyeyim...

Scatze

Üye
14 Ocak 2018
111
0
@scatze
Halüsinasyon veya başka birşey olabilir ama unutma Allah İnsanı Herşeyden Üstün Yaratmıştır.
“Şüphesiz biz insanı ahsen-i takvimde yarattık.”(Tin, 95/4) Allah Her Zaman Bizimledir.

rawwrath

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
713
1
Winterfell
La okudum korktum yarın evde tekim sdgşlksdklgş şuan içimi bi korku saldı kızardım , elim ayağım böyle sıcacık oldu :(

YILDIZLITURK

Uzman üye
10 Ara 2017
1,104
0
Ağrı-Iğdır.

Hocam ne bileyim. bizim eski evimizi istemiyerek satmışlardı. + cinci hocalar falan filan vardı. melek gibi ANNEM. İmparator gibi Babam. birden değiştiler hergün kavga oluyordu ne bileyim. :D Ama taşındık. şükür artık eskisi gibi değiliz. ;)

justwach54

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
329
1
Çanakkale
Bro yapacağın tek şey eğer inanıyorsun bir felak-nas 3 kulhu bir elham oku yat yine olursa bu psikolojik birşeydir anlatılan birşey özellikle o yaşlarda çok etkilenirsen aklına kazınır ve ileriki yıllarda bile bu şekilde halüsinasyon görmene sebep olabilir fakat Felak ve nas okuduğun halde geliyorsa psikoloğa göründüğün halde geliyorsa odandaki eşyaları iyice ara bir yazı ve kemik türü birşey bulacaksın o yazıyı dışarıya çıkart toprağı kaz kemiği ya da yazının yanında her ne bulursan onu köy içine kağıdı çukurda yak ve üstünü kapat sorunun devam ederse bütün evinde büyü var demektir bütün evi araman hatta belkide evin içinde ki eşyaları ateşe vermen gerekebilir umarım yararın dokunur.

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Parapskolji ile 6 yildır ilgileniyorum kardesim birazdan yazacaklarimi sindire sindire oku.

Sen bir İnsansin kendinin farkina var senin enerjin auran o varlıgın enerjisinin 4 5 katı fazla sizin varlik dedigin cin yada halk arasinda 3 harfli derler. Ama cinler disinda binlerce varlik vardir. Kuranda ne diyor Allah "İnsan en üstun varlik" ama kendini bilirse kendi farkna varirsa. Siz korktukca sizin korkunuz onlari besliyor o yayilan enerjiden besleniyorlar. Korkma dik başli ol. Ya sorunlarini cozersin korkularinla yuzlesirsin yada boyle yasamaya alisirsin. Eskiden cok cok fazla korkardim ama artik saklanacak yerim kalmadi Allah'a sıgındım. Allahin bana verdigi gucu hissetim. Bu yazdiklarimdan bir anlam cikart hayatina yön ver, ya alış ya kaç

justwach54

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
329
1
Çanakkale
Parapskolji ile 6 yildır ilgileniyorum kardesim birazdan yazacaklarimi sindire sindire oku.

Sen bir İnsansin kendinin farkina var senin enerjin auran o varlıgın enerjisinin 4 5 katı fazla sizin varlik dedigin cin yada halk arasinda 3 harfli derler. Ama cinler disinda binlerce varlik vardir. Kuranda ne diyor Allah "İnsan en üstun varlik" ama kendini bilirse kendi farkna varirsa. Siz korktukca sizin korkunuz onlari besliyor o yayilan enerjiden besleniyorlar. Korkma dik başli ol. Ya sorunlarini cozersin korkularinla yuzlesirsin yada boyle yasamaya alisirsin. Eskiden cok cok fazla korkardim ama artik saklanacak yerim kalmadi Allah'a sıgındım. Allahin bana verdigi gucu hissetim. Bu yazdiklarimdan bir anlam cikart hayatina yön ver, ya alış ya kaç

Bir yerdeki yanlışını düzeltmek istedim 7 tür canlı vardır insanlar melekler cinler hayvanlar bitkiler ve diğer ikisi bilinmez

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Şöyle söyleyelim Göğsünde sıkışma, bacaklarda kasılma, başında normal olmayan ağrı gibi sebeplerin varsa musallat ihtimali yüksek ama bunlar yoksa sende bir şey yoktur ev büyülü de olabilir evi iyice kontrol edin her tarafı, kağıt çıkarsa nehir suyuna atın yakmayın.. ve şunu da söylemek istiyorum yani her bacağında kasılma ve her göğsünde sıkışma olan insan musallatlı olamaz ama saydıklarım geceleyin oluyorsa mutlaka bir şey vardır sizde ve şunuda ekliyelim cinler ve şeytanlar her açık bulduğu vakit vesvese verir. bunlardan arınmak için Şöyle denilmesi makbuldür. Sağ tarafa yüzünü çevirerek 3 kere "Allahım şeytanın ve cinlerin şerrinden sana sığınırım." daha sonra her gece nas, felak ve ayet-el kürsi oku kafanada takma bende senin gibi çok araştırırım merakımda var dediklerimi uygula hiçbir şey olmaz :)

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Bence kafana okadar çok takmışsın ki artık paranoyak olmuşsun. Her gün 5 vakit namazını kıl dualı yat dualı kalk Allahtan Yüce Rabbimizden Yardım İste Ona Sığın İşte Ozaman Rahatlarsın.

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu

Bir yerdeki yanlışını düzeltmek istedim 7 tür canlı vardır insanlar melekler cinler hayvanlar bitkiler ve diğer ikisi bilinmez

Bir bilgi vereyim :) cin demek insan gibi ya da "şu varlık" gibi diyebileceğimiz bir şey değil. Cin, üzeri örtülü, bilinmeyen, gizli manasına gelir. Yani cinin ne olduğunu bilmiyoruz. Adı üstünde cinni bir varlıktır :trl
Neticesinde "7 tür canlı vardır cinler ve 2 tane daha bilinmeyen varlık" demek yanlış oluyor çünkü o bilinmiyorsa o da cin oluyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.