8-9 yaşımdan beri yaşadığım olaylar... hk

Prolayt

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
390
0
Nas Felak Ayetel Kürsi Bide Ayrıyetten Cin Mektubu Var Onu Odana Asabilirsin Bu Mektub Peygamberimizin hz.Ali r.a Yazdırdıgı bir mektub o yüzden korkma bunu odanın biyerine asabilirsin

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
Şöyle söyleyelim Göğsünde sıkışma, bacaklarda kasılma, başında normal olmayan ağrı gibi sebeplerin varsa musallat ihtimali yüksek ama bunlar yoksa sende bir şey yoktur ev büyülü de olabilir evi iyice kontrol edin her tarafı, kağıt çıkarsa nehir suyuna atın yakmayın.. ve şunu da söylemek istiyorum yani her bacağında kasılma ve her göğsünde sıkışma olan insan musallatlı olamaz ama saydıklarım geceleyin oluyorsa mutlaka bir şey vardır sizde ve şunuda ekliyelim cinler ve şeytanlar her açık bulduğu vakit vesvese verir. bunlardan arınmak için Şöyle denilmesi makbuldür. Sağ tarafa yüzünü çevirerek 3 kere "Allahım şeytanın ve cinlerin şerrinden sana sığınırım." daha sonra her gece nas, felak ve ayet-el kürsi oku kafanada takma bende senin gibi çok araştırırım merakımda var dediklerimi uygula hiçbir şey olmaz :)

hocam bende var bacakta kasılma ve garip baş ağrısı garip bi uyku isteği uyuşukluk üşengeçlik gece yatakta sıcrıyormuşum annem anlatıyor her ramazan ve kurban bayramında ayna simleniyor sanki yazılar yazıyor hafif korkmadım değil

Son düzenleme:

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
hocam bende var bacakta kasıloma ve garip baş ağrısı gece yatakta sıcrıyormuşum annem anlatıyor her ramazan ve kurban bayramında ayna simleniyor sanki yazılar yazıyor hafif korkmadım değil

Muska taşı, korkma ve hiç çıkarma cünüp cünüpte gezme tavsiyemdir.

ExTensible

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
585
0
22
Linux
Ben her gün yaşıyorum.Oda da teksem yada benden önce uyumuş birileri varsa,yani ayaktaki tek kişi bensem kapısı kilitli olan çatıdan yürüme sesleri kapı açılma sesleri duyuyorum.Hatta 2 yaşında ki kuzenimin bağrışmalarını,konuşmalarını duyuyorum.Ki o burada değil.Bazen yürüme sesleri öyle hızlı oluyor ki 2 saniyede evin baştan sonuna kadar gidiyor.Ve bu hergün.Abartmıyorum.Hatta bunu yazarken otomotik ışık açılıp kapandı.(ışık ilk defa oldu bu arada).Konunun kısası artık alıştım,binevi bağışıklık kazandım.Artık korkmuyorum.Hatta bazen diyorum ki:Bak kardeşim şuanda geldin bak tam şuanda arkamdasın diyorum.

VatanSeverTurks

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
612
18
Yokluk.
Kardeş Cinlerden Korkarsan onlar Seni Emin ol Daha Çok Kokutucaktır. Ondan Dlayı Pek Takma Hatta Git Onlarla Dalga Geç Sende Ona Ciin Diye Bağır Korkmadığını Anlasın Sonra Bırakır Peşini Yani Sen Daha Güçlü Olmalısın ;)

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Vesvese Görmüş Olabilirsin, Abdest Ve Gusül Abdesti Al Çünkü Cinler Abdestsiz Kişilere Bulaşır Muska Taşı, Ve Cünüp Gezme.

mert123a

Üye
26 Mar 2016
93
0
Hocam yatarken Ayetel Kursu Oku Ondan Sonra " Yattım Sağıma Döndüm Soluma Melekler Şahidim Olsun Dinime İmanima " de hayale kur yat hocam

barisylmz533

Katılımcı Üye
29 Şub 2016
349
0
İstanbul
alışabilirsin benim arkadaşım da aynı konudan müzdarip. Artık cinlerle kanka kardeş oldum diyo arada kavga ediyoruz falan diyo. Mesela, arkadaşım bana anlattığına göre bir gün pcde oyun oynarken cocuk cin ona yeter artık kalk diyip tokat atmış bu da ne vuruyosun lan diyip tokat atmış :D ama muska ile gezmeni tavsiye ederim

4natolia

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
477
4
Nereye !
Hocam Allah İnsanları Cinlerden Üstün Yaratmıştır Ben Küçükken Çok Takmıştım Dabbedir Vs Vs
Size Şöyle Diyim Ayıptır Söylemesi Lavaboya Bile Girmeye Korkuyordum Artık Öyle Bir Olayım Yok Öyle Birşey Hissettiğimde Nas Okurum Hala Devam Ederse Müslüman Cin Olma İhtimali Var O Senin Hisslerini Vb Zaten Anlayabiliyor İçinden Onunla Konuş Sohbet Muhabbet Et Senin De Korkuların Yatışır Ben Bazen Öyle Yapıyorum Öyle Birşey Hissettiğimde Vb İçimden Onunla Konuşuyorum Sonrada Uyuya Kalıyorum Zaten Denemeni Tavsiye Ederim

byproblack

Katılımcı Üye
24 Tem 2017
709
0
Mars
İnsan vücudu şöyledir ki araştırdığı yada merak ettiği bir şeyi başına gelmiş gibi görür ve bundan etkilenir.Ve kafamız arka kısmındaki beyincik araştırdığımız konuların hayallini kurmamızı*görmeyi sağlar.
Sonuç olarak korku*bayılma *titreme olayları başımıza gelir.

alışabilirsin benim arkadaşım da aynı konudan müzdarip. Artık cinlerle kanka kardeş oldum diyo arada kavga ediyoruz falan diyo. Mesela, arkadaşım bana anlattığına göre bir gün pcde oyun oynarken cocuk cin ona yeter artık kalk diyip tokat atmış bu da ne vuruyosun lan diyip tokat atmış :D ama muska ile gezmeni tavsiye ederim

Dostm böyle şeyler olmaz.İnanmayın böyle şeylere ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
böyle şeyleri çok fazla düşündüğünden halisülasyon görmüş olabilirsin. düşünmemeyi,aklından çıkarmayı dene.başka şeyler düşün. ben böyle şeyler aklıma geldikçe böyle yapardım

ReginsTR

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
275
0
TurkHackTeam
Bendede oluyor bende yatakta yatıyodum etraf karanlıktı sebepsizce kalkmıştım salona geçicektim yatağımdan kaltıgım an senin gördüğün gibi simsiyah bi varlık gördüm gözüde kırmızımıydı hatırlamıyodum bana mutlu bi yüzle yaklaşıyodu tüm sinir sistemim iptal oldu hareket edemiyodum korktuğumu anladı galiba durdu görür görmez sonrada korkudan bayıldım galiba

korkma bence bir şey yapamazlar ve gördüğümüz şeyin cin olduğunu zannetmiyorum gözümüzün frekans aralığı onları görmeyeceğimiz aralıkta yaratılmış beyinin oyunundan başka bir şey olduğunu sanmıyorum

fsocietyy

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
293
0
Selamlar Türk Hack Team Ailesi, Size 8-9 yaşımdan beri peşimi bırakmayan olayları anlatacağım. Öncelikle lütfen bu olayları uydurma olarak düşünmeyin o arada halüsinasyon görmüşte olabilirim ona göre değerlendirirseniz sevinirim.

İlk olaylar başladığında yeni bir eve taşınmıştık.8-9 yaşındaydım. Ayıptır söylemesi bir siteydi İstanbulda merak eden olursa isminide verebilirim. Ben o zamanlar kafayı cinlere ve paranormal olaylara takmıştım.Hep öyle şeyleri araştırıp dururdum. Ev 2 katlıydı o yüzden benimde odam merdivenin tam yanındaydı yani diğer yatak odalarından en uzak benim odamdı.Bir süre sonra geceleri merdivenden başlayıp yatağımın yanına kadar gelen parke çıtırdamaları duymaya başladım yaşımdan dolayı da çok korkuyordum.Böyle böyle bir süre sonra Kapım kapalı uyumaya başladım. Bir gün yine gece uyandım halüsinasyon da görüyor olabilirim fakat sandalyemin üzerinde bana bir şey el sallıyordu sadece elini gördüm kalanı yoktu çok korktum direk yorganı üzerime çekmiştim sonra korkudan büyük ihtimalle bayıldım çünkü uyuduğumu hatırlamıyorum.
Bunu aileme anlattığımda bana deli gözüyle bakmışlardı rüya falan görmüşsündür demişlerdi benim baya zoruma gitmişti.Sonra pek bir şey olmadı parke sesleri ve Çok rahatsız edici kabuslar dışında.Sonra bir gün yine gece uyanmıştım kulağıma bir şey Kaan diye fısıldamıştı (İsmim) gerçekten çok korkmuştum koşup kendimi tuvalete kitlemiştim.Korkudan Orada uyumuştum.Sonra pek bi olay yaşanmadı.1-2 sene geçti yeni eve taşınmıştık ilk sene bir şey olmadı fakat diğer sene bir gece yine kapım kapalı yatıyordum kabusda gözleri kırmızı ama vücudu siyah bir yaratık "hala uyumadın mı çocuk?" diyip odama giriyordu.Uyandığımda kapım açıktı korkudan o gece sabaha kadar yalanım yok bacaklarım durmaksızın titremişti.Yıllar geçti yine aynı evde oturuyoruz yaklasık bir ay önce sabah 6 gibi kalkmıştım bi anda "Kaan sessiz" diye sessiz bir bağırma duydum korktum tabi doğal olarak bunuda ilk size anlatıyorum. Acaba yıllardır bir musallat yaşıyor olabilir miyim?
Yardımcı olursanız sevinirim..

bunlar genelde hep psikolojikten olur araştırdığın şeyler izlediğin korkutucu videolar aklından hiç çıkmaz heleki gecelerii sana tavsiyem ailenle beraber kalman bir süre. doğrusunu söylemek gerekirse bende bir durum yaşadım kaç gündür kız arkadaşımla korkunç filmlere gidiyoruz her gece uyurken yada gece yarısı mutfağa tuvalete giderken karanlıkta sanki o izlediğim filmdeki canavarlardan biri çıkacak korkusu hiç aklımdan gitmiyor ki bunun yaşla da bir ilgisi yoktur.
yaklaşık 2 gün önce banyoya girdim elektrikler gitmişti sabahtı kapıyı kilitledim klozete işedim ( elimde el feneri vardı) daha sonra aynada dişlerime baktım ve ne olduysa birden aramda 1 metre mesafe olan dolaptan üzerime diş fırçası atıldı korkudan bağırarak kapıyı açtım ve kaçtım kime ne söylediysem inanmadı aradan 20 dk geçti banyonun önünden geçerken bir ayak sesi duydum öyle işte kaç gündür korku içimden çıkmıyor ve şunuda söyleyeyim 2006 2007 senesinde bir gece vakti uyurken gözümü açtığımda annem imsak namazı mı sabah namazı mı bilmiyorum etraf daha karanlık biraz işte namaz kılıyordu anneme 5 saniye baktım sonra hani nasıl anlatsam bir insan canlı yayın açınca önce görüntüsü sonra sesi gelir ya annem namaz kılarken aşagı eğildiginde ondan sonra eğilen bir casper yani hayalet gibi saydam birisini gördüm onun taklidini yapıyordu birden yorganı üzerime çektim ve sabah olana kadar yorganı indirmedim bunları anlatırken bile içime korku düştü hade bize yardım edin :)

Son düzenleme:

XxEFeKaNxX

Üye
19 Ağu 2017
68
0
S.@ Sana şöle birşey sölüyeyim Böle şeyler yaşanır herşeyin varlığına inanmak lazım ama bence zamanında paranormal şeyleri arasdırman yanlıştı çünkü bu tür olayları fazla konuşmak anmak ilgilenmek musallat olmaya yol açıyor sana tavsiye edeceğim tek şey bu olayları kesinlikle düşünme kafaya takma ebdessiz yatma ve kesinlikle nas ve felak suresini ikişer kere uyu yat eger bi şey görürsen bildiğin tüm duaları oku RABBİMDEN daha büyük yok bizimle bunu sakın unutma...!.

Korkarak Yaşıyorsanız Sadece Hayatı Seyrediyorsunuzdur!..

XxEFeKaNxX

Son düzenleme:

Mr bilbo

Yeni üye
23 Haz 2015
6
0
İlk doktora git , Sonra bir hocaya. Beynini korkmaya alıstırırsan normal olan tak tuk seslerini farklı seyler hayal edersin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.