8-9 yaşımdan beri yaşadığım olaylar... hk

heen

Yeni üye
16 Mar 2018
20
0
Kardeş korku varsa ilk önce korkmamayı öğren bunuda Allah'ın varlığını tamamiyle kalbine indirerek ona sığınarak yapabilirsin.Her akşam nas felak ve ayetel kürsi okumanı tavsiye ederim hatta ezan da okuyabilirsin.Kendini fazla dinleme yani çok fazla yanlız kalma çünkü psikolojikte olabilir sonuçta bilinç altı diye bir gerçek var.Allah yardımcın olsun

18 bin alem içerisinde insan en yüce yaratılandır.Sen Allah'ın varlığını bilip üstüne düşeni yaptıktan sonra gerisini boşver. :)

Her işini Besmele ile yapman dileğiyle :)

Ayrıca benimde başımdan birçok şey geçti ancak bendekiler durduk yere olmadı bir takım işlere kalkıştım :D tek söyleyebileceğim içinde korku sadece Allah'a olacak ve dua edeceksin :)

Ayrıca psikoloğada gidebilirsin belki de sorun psikolojik ufak bir tedavi ile kuruntulardan kendini dinlemekten kurtulursun.

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Parapskolji ile 6 yildır ilgileniyorum kardesim birazdan yazacaklarimi sindire sindire oku.

Sen bir İnsansin kendinin farkina var senin enerjin auran o varlıgın enerjisinin 4 5 katı fazla sizin varlik dedigin cin yada halk arasinda 3 harfli derler. Ama cinler disinda binlerce varlik vardir. Kuranda ne diyor Allah "İnsan en üstun varlik" ama kendini bilirse kendi farkna varirsa. Siz korktukca sizin korkunuz onlari besliyor o yayilan enerjiden besleniyorlar. Korkma dik başli ol. Ya sorunlarini cozersin korkularinla yuzlesirsin yada boyle yasamaya alisirsin. Eskiden cok cok fazla korkardim ama artik saklanacak yerim kalmadi Allah'a sıgındım. Allahin bana verdigi gucu hissetim. Bu yazdiklarimdan bir anlam cikart hayatina yön ver, ya alış ya kaç

Selamun aleykum bende parapsikoloji ile ilgileniyorum kardeşim set ustayı izliyormusun ?

Neyse cinlerden korkmaya hiç gerek yok zaten cinler bizleri onlardan Yüce Rabbimiz üstün yarattı diye kötü olmuşlardır. O yüzden eğer öyle birşey görürsen La ilahe illallah diyip Allah'a sığın
Zaten sana birşey yapamazlar sadece manevi anlamda birşey yaparlar korkma yani :yo

Oda anca seni korkuturlar bu arada hiç hocaya filan gitme bana sorarsan kendi imkanlarınla çöz bu olayı çünkü çok dolandırıcı hoca var etrafta paran da boşa gider zaten
Ayrıca üstteki arkadaşımızın bahsettiği gibi bizim auramız zaten onlarınkinden güçlü bu yüzden auramız bizi korur neyse inşallah seni hafifletmişimdir bu arada rüyanda olum sen hala uyumadınmı diyen şey var ya siyah derili filan o cindir ancak cinler türkçe bilmezler bilen çok az vardır bu yüzden senin bilinçaltının olayıdır o

25 Ağu 2017
95
3
27
Bileceksiniz
Konuyu tekrar acmamani oneririm
jXVMqD.gif

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Bu arada onlarında kendi hayatları var eğer musallat edecek birşey yapmadıysan sana ı-boş yere musallat olmazlar

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Selamun aleykum bende parapsikoloji ile ilgileniyorum kardeşim set ustayı izliyormusun ?

Neyse cinlerden korkmaya hiç gerek yok zaten cinler bizleri onlardan Yüce Rabbimiz üstün yarattı diye kötü olmuşlardır. O yüzden eğer öyle birşey görürsen La ilahe illallah diyip Allah'a sığın
Zaten sana birşey yapamazlar sadece manevi anlamda birşey yaparlar korkma yani :yo

Oda anca seni korkuturlar bu arada hiç hocaya filan gitme bana sorarsan kendi imkanlarınla çöz bu olayı çünkü çok dolandırıcı hoca var etrafta paran da boşa gider zaten
Ayrıca üstteki arkadaşımızın bahsettiği gibi bizim auramız zaten onlarınkinden güçlü bu yüzden auramız bizi korur neyse inşallah seni hafifletmişimdir bu arada rüyanda olum sen hala uyumadınmı diyen şey var ya siyah derili filan o cindir ancak cinler türkçe bilmezler bilen çok az vardır bu yüzden senin bilinçaltının olayıdır o

Set sadece telekineziyi biliyor diger dedigi seyler kurt adam vanpir yada reptilianlar ifritir gibi dedigi seyler yanlis insanlar insandir kurt adam falan degil ve reprilian irki ile ifrit farkli seylerdir. O yuzden kim olursa olsun verilen bilgiyi kendi manyiginizdan gecirmeden inanmayin.

Ben setten once vardim ve acikcasi bu konuda setten hem daha iyiyim hemde daha ilerdeyim soylediklerim ego degil

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Set sadece telekineziyi biliyor diger dedigi seyler kurt adam vanpir yada reptilianlar ifritir gibi dedigi seyler yanlis insanlar insandir kurt adam falan degil ve reprilian irki ile ifrit farkli seylerdir. O yuzden kim olursa olsun verilen bilgiyi kendi manyiginizdan gecirmeden inanmayin.

Hocam sen olayı yanlış anlamışsın

Adamın anlattığı şeyler %100 gerçek olmayabilir elbet kendi eleğimden eledim bu bilgileri ve parapsikoloji yapıyorum diyorsun mantık diyorsun mantık aslında = düz mantık aynı şeyler yani zaten çoğu kişi düz mantık ile düşündüğü için gerçekleri bilmiyor.

Ve ben zaten reptilianlar, lycanlara inandığımı/inandığımı söylemedim ki zaten nerden çıktı bu ?:RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing::mad::(

Ayrıca setten daha iyi olabilirsin bunun aksini iddia etmedi kimse !

Senin hakkinda konusmadim inaniyorsun demedim inaniyorlar dedim. Mantik demek duz mantik demek degildir.

Pekki

Moderatör tarafında düzenlendi:

BUDUK

Üye
15 Mar 2018
89
0
Çoğunlukla gece geç yatarım kapının arkasına takılı olan montu bazen bir insan zannedip ani korkularım olmuştur. Belki bilinç altına yerleşen bilgilerden ötürü bunları yaşıyor olabilirsin okuduğun bir yazıyı beyninde canlandırıyorda olabilirsin.
Kendini rahatlat hayatına devam et korktuğun olaylarıda sürekli kafanda düşünerek tazeleme elbet bir gün bunu atlatırsın.

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Hocam sen olayı yanlış anlamışsın

Adamın anlattığı şeyler %100 gerçek olmayabilir elbet kendi eleğimden eledim bu bilgileri ve parapsikoloji yapıyorum diyorsun mantık diyorsun mantık aslında = düz mantık aynı şeyler yani zaten çoğu kişi düz mantık ile düşündüğü için gerçekleri bilmiyor.

Ve ben zaten reptilianlar, lycanlara inandığımı/inandığımı söylemedim ki zaten nerden çıktı bu ?:RpS_cursing::RpS_cursing::RpS_cursing::mad::(

Senin hakkinda konusmadim inaniyorsun demedim inaniyorlar dedim. Mantik demek duz mantik demek degildir.

Stretra

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
285
0
Konstantin
O yaşlarda beyin her türlü süreci değerlendiriyor, senin anlamına göre değil yani senin anladığınla beynin anladığı çok farklı bir olaydır. Burada daima beyin ağır basar basmasaydı olağan üstü güçler elde edebilirdik. Her neyse bu normal bir şey lakin gerçek değilde diyemem :D Beynin sınırlarını aşan durumlara maruz kaldığın için hayal dünyan genişliyor bu olayı o yaşlarda en korkunç korku filmlerini izlediğinde de meydana gelir. Yani takma diyeceğim lakin takan sen değil o beynin onu bir süreçten geçirecek ilk önce yani bir daha yapma katlanamıyorsan. Uyumak zorlaşır beyin bu kadar görsel bilgi uyurken kusar yani alışagelmedik olayları silmeye çalışır buda uyurken olur bunları silerken göz önüne gelen anlam veremediğimiz olay görüntü ses hatta duygusal tepkiler olur buna rüya deriz. Ertesi gün hafifçe rahatlamış olur beyin bütün gün katlandığı bilgileri uyuyarak belleğinde tutmaya çalışır lakin rutin veya maraton bir olay değilse bunu bellekte tutmaz azcık tortusu kalır kafayı uğraştırmadığın sürecede hatırlamaz.
Buradan ne çıkarman lazım: Beynin öğrendiğin tüm bilgilerle sana oyun oynadı sende duvarlara tırmana tırmana korktun olay bu.

Umarım bu bilgi yardımcı olmuştur dediğin *** harfliler var. Lakin herhangi bir insanın anlayacağı bir mesele değildir.

gre3d

Yeni üye
16 Mar 2018
23
0
Bak aga öncelikle cenabet gezme git gusülünü al daha sonra gece yatmadan felak surelerini oku hiçbirşey olmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.