800 bin kişilik aileme bir teşekkür etmek istedim :) //RedKeyy

RedKeyy

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
395
0
Beni doğum günümde yalnız bırakmayan ve hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen değerli hocalarıma devrelerime sonsuz teşekkür ederim gerçekten bu kadar beklemiyordum bir kez daha anladım ki dostluklar çok önemli ve burada sadece kendimizi geliştirmiyoruz birbirimize destek oluyoruz güven veriyoruz. ekleyemediğim hocalarım olursa eğer kusura bakmasınlar onlarada ayrı ayrı teşekkür ediyorum. bana bu mutluluk duygusunu yaşatan Tüm form adminlerine ve kullanıcılarına saygılarımı sunuyorum :) iyiki varsınız iyiki sizin gibi insanları tanımışım...
küçükte olsa teşekkürümü böyle belli etmek istedim :)

RedKeyy

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
395
0
Doğum günün kutlu olsun gardaşım THT büyük bir aile her daim yanında olur :)
Allah razı olsun hocam gerçektende öyle. yıllardır en mutlu günüm diyebilirm daha çok şeyler yapmak istiyorum teşekkürümü belli etmek için ama ne yapacamı bilmiyorum :) iyiki varsınız.

META

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,758
2,141
root@M3TA~#
Allah razı olsun hocam gerçektende öyle. yıllardır en mutlu günüm diyebilirm daha çok şeyler yapmak istiyorum teşekkürümü belli etmek için ama ne yapacamı bilmiyorum :) iyiki varsınız.

Allah hepimizden razı olsun bende gurur duyuyorum THT'nin böyle davranışından çevremden görmediğimi burda gördüm ben :)

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
İyi akşamlar diliyorum RedKeyy 800.000 kişilik bir aileye sahipsin kendini yanlız hissetme :)
Kaç kişinin sülalesi 800bin kişi

RedKeyy

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
395
0
Dogum gunun kutlu olsun nice mutlu yillara kardesim
Teşekkür ederim kardeşm sağolasın

İyi akşamlar diliyorum RedKeyy 800.000 kişilik bir aileye sahipsin kendini yanlız hissetme :)
Kaç kişinin sülalesi 800bin kişi
iyi akşamlar sayın hocam gerçektende öyle sonsuz teşekkür ederim :)

Doğum Gününüz Kutlu olsun nice senelere
Teşekkür ederim.

Doğum günün kutlu olsun **Doğum Günü Çocuğu** :)
Teşekkür ederim sağolasın :) :)

Dogum gunun kutlu olsun nice mutlu yillara kardesim

Allah hepimizden razı olsun bende gurur duyuyorum THT'nin böyle davranışından çevremden görmediğimi burda gördüm ben :)
sonuna kadar haklısızın hocam bende görüyorum ve gurur duyuyorum :)

CxFor

Özel Üye
24 Eki 2015
3,099
1
Cx Island
Nice senelere! Doğum günün kutlu olsun. :)
THT, Farkı her zaman kendini belli ediyor.
Böyle bir ailenin içerisinde olmanın, verdiği gurur ve mutluluk...

RedKeyy

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
395
0
Doğum günün kutlu olsun :) nice senelere
teşekkür ederim

Nice senelere! Doğum günün kutlu olsun. :)
THT, Farkı her zaman kendini belli ediyor.
Böyle bir ailenin içerisinde olmanın, verdiği gurur ve mutluluk...
Teşekkür ederim hocam THT gurur ve mutluluk sebebidir. :)

Doğum Günün Kutlu Olsun Her Zaman Burdayız Her Zaman Yanındayız
Allah razı olsun hocam teşekkür ederim

Doğum günün kutlu olsun gardaşım benim biz burdayız
Eyvallah reisim sağolasın. Allah razı olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.