ADmin Hashı Çalarak Site HAcklemek Çok Kolay Videolu Geniş Anlatım

sans

Yeni üye
30 Haz 2007
2
0
Arkadaşlar Bayadir Deniyom Ama Sifresi çikan Belli Olna Site çikmadi Yaa :(

evinaazadi

Yeni üye
1 Tem 2007
1
0
çalıştıra girdim cmd yazdım fakat cd.. veya cd yazınca tanınmıyor yazıyor yani C:\Documents and Settings OLUYOR ANLAMADIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

GeCeBekcisi

Yeni üye
26 Mar 2007
19
0
kütahya
Arkadaslar Size Bir Site Linki Wereyim Yeni Baslayanlar Icin Güzel Programlar Var

EVET ARKADASLAR ASAGIYA YAZACAM LİNKTE KUCUK VE KULLANMASI COK KOLAY PROGRAMLAR VAR KEYLOGERLAR VE BİR SÜRÜ PROGRAMLAR VİRÜS YAPMAK İÇİN BİLE PROGRAM VAR HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI VİRÜS YAPMAK SEÇİMİ SİZ YAPIYORSUNUZ VE %100 FORMAT ATAN VİRÜSLERE SAHİP OLUYORSUNUZ
SİTE LİNK : http:\\007.4shared.com
bu adresten indirebilirsinzi arkadaslar :diablo

pisikopat5061

Yeni üye
13 Eyl 2006
1
0
öncelikle arkadaşın emeğine sağlık güzel paylaşım yapmış.Ancak artık hash çalarak hack yapmak çok zor.çünkü hash leri çalmakla ilgili bir çok yöntem var bu yüzden artık adminler akıllanmışlar..yani şöyle artık adminler şifrelerini oldukça karışık yapıyorlar.bu durumda o md5 in kırılması çok zor.yani adam şifresini "admin" koyacağına bu şifrenin kırılabileceğini bildiği için "admin1899?name" falan koyuyo..bu durumda da şifresi kırılamıyo.ancak int üzerinde hala şifresini kırabileceğiniz adminler vardır ama çok nadir o yüzde bu yöntemle fazla uğraşmayın derim...

zenciboy

Yeni üye
11 Tem 2007
10
0
Arkadaslar o hash kıran siteye girilmiyo:S ben ele gecirdim md5 i ama bişeye yaramıyo suann..

turkishloveur2

Yeni üye
10 Tem 2007
23
0
abi süpersin yaa çok iyide su milw0rm sitesine kodu girince md5 seçince ve submit yapica en az 1 saat beklemek gerek adminin kodunu bulsun diye degilmi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.