Admin Paneline Girin Siteyi Hackleyin+bunu yapamayan webhack işini bıraksın :)) !!

CcCkubilayCcC

Yeni üye
6 May 2009
16
0
ankara
KARDEŞ AÇILMIŞ KONUYU ALIPTA KENDINIZ HAZIRLAMIŞ GİBİ TEKRAR TEKRAR AÇMANIZA GEREK YOK YAW KAÇ SAATTİR ARADIGIM PROqU BULAMIYOM SAÇMA SAPAN YAZIŞMALAR DELİ OLDUM

kudigaf

Üye
23 Eyl 2007
177
0
bir şeyi hep aynı masaya getirmek olmaz yeni programlar lazım yabancılar kendini yeniliyor siz hala aynı yerde sayıyorsunuz yenileyin araştırın kim ne yapmış sorgulayın deneyin ve her denemede yeni şeyler keşfediceksiniz....
bunu kulanıza küpe olarak koyun ...
yeni programlar yapmayı öğrenin...

kudigaf

Üye
23 Eyl 2007
177
0
bunu sil şunu admin.php?act=write&username=CLK-J35&password=111&aduser=CLK-J35&adpass=111
sonra sizi girişe yönlendirecek

neyi sillecez arkadaşım neyi resimli olarak yada daha anlatılır bir biçimde anlatırsan herkez adam gibi anlar 1 başla sırayla uygulamaları anlat ta görelim....
bune şunu sil neyi neyi silecez adam sorar
neyi silecez diye kendi kendine
bu anlatımda yanlışlık var buna değinmek istedim
paylaşım için bilgi verdiğin için teşekkürler...

Snage

Yeni üye
12 Tem 2009
7
0
Şİfre kabul edİlmedİ dİyor tÜm sİtelerİ arkadaŞlar kapatmiŞ zaten :)
ama olay bu deĞİl kaÇtane o sİteden var ve kaÇi bİze rahatsizlik verİyorkİ hackleyeceksİn.
Her yolu bİl hakedene uygula...

kajmer00t

Üye
26 Haz 2009
125
0
aga olmaz tabi..bununla hack yapman için...kendin bi site açarsınn...sonra açığı yaratırsınn...sonrada kendi kendini hacklersinn :)).... bu açık kaldımı??

Coolrio

Yeni üye
25 Ara 2009
6
0
kardesim işe yarıyor ama paneLe girip orda kaLıyorum :D düzenLeme yapamıyorum yardımcı oLurmusun ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.