ADWCleaner - Sistemi Yormayan Güçlü Anti-Virüs

YouDownEmre

Kıdemli Üye
3 Tem 2016
2,612
2
shiftdelete
[COLOR="SeaGreen[CENTER][SIZE="4 [URL="https://tik.lat/HMvAC"] İndirmek İçin Tıkla
[/URL]

Yazılımın Orijinal Sitesi Olduğu İçin Virüs Total eklemedim.Eklemem gerekirse belirtmeniz yeterli.

[/CENTER][/COLOR]

Son düzenleme:

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
Kesinlikle katılıyorum.Sisteminiz kötüyse anti kullanmayınız.Ram kullanımı çok fazla.Ayrıcı bilgisayarım donuyor diye 3-4 anti yükleyenler var.Tabi ki sonrasında daha fazla kasıyor vb.

RedWormZ

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
986
3
Istanbul
suan da pc de 3 anti virus programı var
pc cok kasıyor :D
ve win10 kullanıyorum silsem mi sizce hepsini

FNcast

Yeni üye
30 Haz 2018
11
0
suan da pc de 3 anti virus programı var
pc cok kasıyor :D
ve win10 kullanıyorum silsem mi sizce hepsini
bana kalsa anti virüs programını kullanmayın derim bilgisayarının ömürünü düşüren asıl bu virüs programlarıdır... 1 2 senedir anti virüs programı kullanmıyorum eğer bi tehdit ile karşılaşırsan virüs programı kurabilirsin..(GEREKTİĞİNDE) ama

YouDownEmre

Kıdemli Üye
3 Tem 2016
2,612
2
shiftdelete
bana kalsa anti virüs programını kullanmayın derim bilgisayarının ömürünü düşüren asıl bu virüs programlarıdır... 1 2 senedir anti virüs programı kullanmıyorum eğer bi tehdit ile karşılaşırsan virüs programı kurabilirsin..(GEREKTİĞİNDE) ama

Önerdiğim yazılım Portable biçiminde yani aç çalışsın mantığında.Bu sayede çok az yer kaplıyor ve sistemi kasmıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.