Akk kaldırma

bycavo

Katılımcı Üye
4 Tem 2014
427
0
sys32klasörü
akk kaldırman için modemine eğer farklı kimseler saldırı yapıyorsa dilekçe vererek kaldırabilirsin banada bu ******** da akıcılar timi var ordan bi arkadaşın kaldırmışlar falan anlattı bana ağa yansıma falan ekletmiş artık ne kadar doğru bilgiyse

Lonely king

Yeni üye
24 Şub 2016
41
0
kendi mtu ve mru degeri bularak kaldıra bilirsin bunları google yaz mtu degerimi nasıl bulabilirim diye bul sonrada ardından modem arayüzüne girip bant genişligi kısmına buldugun mtu degerini yaz akk kalkacaktır eger olmsa internet bir şey indiremiyorum dersen idm kur işini görecektir o zaman

30 Ocak 2016
54
0
Böyle birşey mümkün mü dür ? Ya kardeşlerim superonlıne kullanıyorum 80 gb kotası var 10 günde doluyor yani yaptığım şey bi whatsapp birde Mr.Robot izliyorum başka da birşey yok ne oyun indirdim ne de birşey hızım çok yavaşladı hiçbirşeye girmiyor aldığıma pişman oldum :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.