Android market herşey bedava

grewlise

Üye
6 Tem 2015
228
0
-
konuya yorum yappılmıs guncelleme cekme. gereklı bıldırımler ıcın gereklı yardımlar yoruımlar yapılır..

SaykoHakim

Üye
8 Mar 2016
59
0
Trabzon
Kardes ben gta san andreası indirdimm amma bir hata veriyor ok deyince oyun atıyor ne yapmam lazım amazon appstore siing in falan diyor ne alaka anlayamadım bir yardımcı ollurmusun

Seromanyas

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
257
0
Kardes ben gta san andreası indirdimm amma bir hata veriyor ok deyince oyun atıyor ne yapmam lazım amazon appstore siing in falan diyor ne alaka anlayamadım bir yardımcı ollurmusun

Işte yazdım ben konuda büyük oyunlar inmiyor ama öne çıkanlarda gta Sa belki inebilir denemiştim oldu bir Daha dene istersen olmazsa başka oyun sitelerinden dene kardeşim :)

SCK4721

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,302
0
~AREA 51~

Açılmaz çünkü bu market oyunun sadece apk sini yükler.datasını yüklemez o yüzden oyun açılmaz...

Saygılar
SCK4721

SaykoHakim

Üye
8 Mar 2016
59
0
Trabzon
Işte yazdım ben konuda büyük oyunlar inmiyor ama öne çıkanlarda gta Sa belki inebilir denemiştim oldu bir Daha dene istersen olmazsa başka oyun sitelerinden dene kardeşim :)
Dikkat etmemişim ona :) bedava yazsını görünce hemen indirdim 2.5 gb indirdi data ile birlikte amazon appstore yuklemem gerekıyormus yukledım busefer de diyor ammazon market orjnal satın al orinale para verecek olsm korsan market neden indireyim farklı bir siteden ayrı apk ve data indirip kurdum yine de küçük uygulamalar için kullanılabilir teşekkürler :)

Seromanyas

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
257
0
Dikkat etmemişim ona :) bedava yazsını görünce hemen indirdim 2.5 gb indirdi data ile birlikte amazon appstore yuklemem gerekıyormus yukledım busefer de diyor ammazon market orjnal satın al orinale para verecek olsm korsan market neden indireyim farklı bir siteden ayrı apk ve data indirip kurdum yine de küçük uygulamalar için kullanılabilir teşekkürler :)

denedim bugün gta sa indirdim aptoidenin popöler kısmındaki yeni sürümü denersen olur kardeşim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.