Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

Chaosazeri

Üye
4 Mar 2019
100
0
Ağdaş
Merhabalar.
Ben Samsung Galaxy A3 2017 kullanıyorum.Telefona bu aralar uygulama durduruldu hatası geliyor.Whatsapp ve googe youtubeden baska hepsine geliyor.Hem Goog play hizmetleri durdurulduda geliyor.Uygulamaların verilerini ayarlardan temizledim,önbelleği temizledim,yeniden başlatdım ama yine hata veriyor.Sıfırlamakta istemiyorum.Nasıl yapa bilerim?

G3nius

Yeni üye
29 Nis 2019
33
0
Python kivyle yazdığım kod apkya linux ile çevrilebiliyormuş fakat bilgisayarım windows.İşlemcim virtualization u desteklemediği için sanal makine de kullanamıyorum.Başka yolu yok mu?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Hocam tam anlayamadım. Sizin paylaştığınız konulardaki uygulamalar bu kadar kapsamlı değildi yanlış hatırlamıyorsam. Github’dan link alabilir miyim?

Konuya hakimsin anlaşilan.
Ben bu kadar kapsamli bir projeyi turkhackteam hak etmedigi için yapmiyor ve paylaşmiyorum bu forumda saygi duymak nedir bilinmedigi için ben kapsamli proje paylaşmam önce forumda birileri birilerini korumaktan vazgeçecek sonra forumdan verim alacak.

Benim paylaştiklarim kısa kısa parça parça.
Mesela whatsapp hack diye bir konu açiyorsam bu sadece whatsappi kapsiyordur
Ben mesaj hack diye konu aciyorsam bu sadece mesajlari kapsiyordur

Yani hepsi tek tek (APK) olarak paylaşiliyor
Anladinmi ?

TurkhisBer

Üye
26 Nis 2016
246
0
Konuya hakimsin anlaşilan.
Ben bu kadar kapsamli bir projeyi turkhackteam hak etmedigi için yapmiyor ve paylaşmiyorum bu forumda saygi duymak nedir bilinmedigi için ben kapsamli proje paylaşmam önce forumda birileri birilerini korumaktan vazgeçecek sonra forumdan verim alacak.

Benim paylaştiklarim kısa kısa parça parça.
Mesela whatsapp hack diye bir konu açiyorsam bu sadece whatsappi kapsiyordur
Ben mesaj hack diye konu aciyorsam bu sadece mesajlari kapsiyordur

Yani hepsi tek tek (APK) olarak paylaşiliyor
Anladinmi ?

Hocam, sizi az çok anlayabiliyorum. Ben, web sitesi geliştiriyorum ve web sitelerinde yazarlık yapıyorum. Benim de emeklerimi hiçe sayanlar oldu. Ancak ben halen projelerime devam ediyorum. Sizlere illa rat projesini geliştirin demiyorum. Ancak bir kaç emeğe saygısı olmayan insanlar yüzünden projelerinizi ertelemeyin. Eğer, “THT, bu projeyi haketmiyor.” diyorsanız: Kendi web sitenizde yayınlayın veya hakeden bir platform da bu işi yapın. Tekrardan diyorum: Bu söylediklerim, rat projesini geliştirin diye değildir. Hayırlı geceler.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Hocam, sizi az çok anlayabiliyorum. Ben, web sitesi geliştiriyorum ve web sitelerinde yazarlık yapıyorum. Benim de emeklerimi hiçe sayanlar oldu. Ancak ben halen projelerime devam ediyorum. Sizlere illa rat projesini geliştirin demiyorum. Ancak bir kaç emeğe saygısı olmayan insanlar yüzünden projelerinizi ertelemeyin. Eğer, “THT, bu projeyi haketmiyor.” diyorsanız: Kendi web sitenizde yayınlayın veya hakeden bir platform da bu işi yapın. Tekrardan diyorum: Bu söylediklerim, rat projesini geliştirin diye değildir. Hayırlı geceler.

Şuan ki mevcut konu sayfa 80 olmuş yüzlerce soru cevap ve 30bin gösterim almiş. Bu konu açildigi günden bugune hep devamlilik göstermiş ben olmasam bu konu bugunlere gelmezdi cöp olurdu ama burdayim ve konu şuan thtnin en populer konulari arasinda.

Yazarsin sen anlarsin ince mesaji

Şuan ki mevcut konu sayfa 80 olmuş yüzlerce soru cevap ve 30bin gösterim almiş. Bu konu açildigi günden bugune hep devamlilik göstermiş ben olmasam bu konu bugunlere gelmezdi cöp olurdu ama burdayim ve konu şuan thtnin en populer konulari arasinda.

Yazarsin sen anlarsin ince mesaji

Abi 2-3 gereksizin uğruna faydalanacakları mahrum ediyorsun. Ama haksızda değilsin. Arkadaş belirtmiş paylaşabilceğin bir web site mümkünse ne mutlu.
Üstelik senin şuanki bulunduğun rütbe bile az ÜDY de olman lazım bu kadar başarı ve performansın varken...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.