Android Yeni Serüvene Hoş Geldiniz Byzehirx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80
öncelikle herkeze kolay gelsin.

http://www.turkhackteam.org/google-android/1477943-turkhackteam-sozleri-zehirx.html

bir ortak projemiz olmuştu
herkez bir söz eklemişti. ve indirme sayisi
cok yüksek olmuştu.

bu sefer biraz farkli olsun.
herkez 1 söz yerine 1 den fazla ve sadece kisa söz degil.
bizleri güldürecek yaşanmiş yada hikaye olan
komik sözler hikayeler ekliyebilir.

uygulamada nickin ve profil resmin olacak
tabi bir iki süpriz daha ekliyecegim.

sende bu uygulamada nickim ve sözüm olsun
istersen. konu altina yaz sözünü fikrani yaşanmişini yada hikaye :)

herkeze kolay gelsin arkadaşlar

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Hemen geldim yine söylüyorum

15 liralık sigara bile 1 TL lik çakmak a muhtaç neyin tribindesin?

Eğer bir Kızılderili kabilesinin yanına gidip sizin tanrınız gerçek değil derseniz hiç bir cevap alamazsınız çünkü kızılderililer Türkçe bilmezler.

Atı yem koşturur bilgisayarı ram coşturur

Son düzenleme:

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm
Bim'e şok poşetleriyle girmiştik. Ben kasiyere şok'un nerede olduğunu sormuştum :D Arkadaş da video çekmisti :D

Z3D1

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
403
4
Kim
Kimsenin sizin yanınızda olduğuna güvenmeyin.Karşınıza geçmesi için 1 adım yeterlidir.

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
•Sadece hayatında düzensizlik düzenli.
•Senide üzecek hasta yanım beni bazen ben bile anlamadım.

•Kafamda 2 belirsiz soru var;

1-Pazartesi hafta sonuna neden bu kadar uzak.
2-Hafta sonu neden bu kadar pazartesiye yakın.

CxFor

Özel Üye
24 Eki 2015
3,099
1
Cx Island
Hayatta iki şeye güveniyorum. Biri aynaya baktığımda gördüğüm, diğeri yukarı baktığımda göremediğim.

'Unnamed

Uzman üye
15 Mar 2017
1,408
6
-"Sıkıntılar misafirdir:Gelir gider.Önemli olan Gönderen'in hatrına misafire katlanmaktır." (Hz. Mevlânâ)
- Arkadaşa “zengin olursan beni tanır mısın” dedim, tanımam dedi. İşte gerçek dost, dürüst, samimi… Mesela ben de onu tanımam. Kankam benim…
- Hayatımızın yarısını uyuyarak geçiriyoruz, diğer yarısını da uyutularak. (N.F.K)
Bu kadar :)

Son düzenleme:

cTURKc

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
665
0
Mersin
Herkes Kendini Kral İlan Etmiş Ama ben daha TAHTTAN KALKMADIM..

İnşallah eklersin zehirx :)

OsmanliDevleti

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
607
2
Her genç delikanlının bir sevgilisi olabilir ama, Her genç kızın bir delikanlı sevgilisi olamaz…!!!

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
Allah ın cc kudreti ve rahmet o kadar çok ki, kendisine inanmayanların bile rıskını hergün veriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.