Antivirüs

thtwesper

Yeni üye
11 Ara 2015
27
0
Arkadaşlar öncelikle konu yanlış yerdeyse özür dilerim taşıyabilirsiniz.

Bilgisayarıma antivirüs programı arıyorum fakat bilgisayarı yormadan ve windows 8.1 ile en iyi uyumlu hangisini önerirsiniz

BoGande

Yeni üye
6 Ocak 2016
27
0
Türkiye
Şuan da Comodo Internet Security kullanıyorum.Ben uzun zamandır bağımlısıyım 17 yaşımdan beridir. Comodo ve bağlı bütün programları kesinlikle güvenebilirsin. Privazer temizleme programını da kontrol etmeni tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Moyré

Kıdemli Üye
27 Şub 2013
3,275
1
scrabble.psd
Öncelikle yardıma ihtiyacın olduğu konuları buraya açabilirsin sıkıntı yok :) ben uzun zamandır anti kullanmıyorum bunun yerine ccleaner ve advanced system care ile düzenli olarak tarayıp düzenliyorum tavsiye ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.