Apo asılsın mı?

Elınızde olsa Apo yu asarmısınız?

• Kullanılan toplam oy
    152

GAKKOSH

Katılımcı Üye
18 Haz 2009
349
0
Kulağını sağır eder.Gözünü kör eder.Dilini keser elini ayağını kırar. sokağa salardım.Ölmek en kolayı ama asardım ı işaretledim.

Genghis Khan

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
4,460
7
Bana verin, 1 saat içinde ölmek için yalvarır...

Bu arada çok merak ediyorum; asılmasını istemeyen 8 kişi kim ve neden?

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
asmaktan beter edip hergün bir tarafını keserim ilk ayak parmaklarından başlarım gçzlerine kadar o yarım o kadar sehıtlerımızın kanı varkı köpeğin üstünde asmakta ne kelıme lime lime doğrar yınede öfkemi alamam kestıgım vucudunuda kıyma makınesınden gecırır kopeklere yediririm

santral_1789

Katılımcı Üye
18 Tem 2009
372
0
ankara-urfa
sende çok acımasızsın hani dinimizi göz önüne alırsak işkence affedilmez
diğer açıdan yaptıklarına bakarsan altta kalmamak lazım ama ama
bizde aman diyene kılıç kalkmaz bilirsin adam hem vatan haini hem bebek katili elebaşı terörist lideri paşalar gibi yaşatılıyor devlet idam edemez korkuyor

çok şükür ki devleti sizin gibi sadece kalpleriyle hareket edenlere vermemişler....o zaman vay halimize.....belki normal şartlarda asılması gerekiyor ama Türkiyemiz normal şartlarda olmadığı için asılmaması daha iyi....uluslararası bir denge var.....o yüzden kalması gerekiyor.....ayrıca yukarıda alıntı yaptığım arkadaşın dediği gibi evlet kimseden korkmaz....Türkiye güçlü ve elinde çeşitli kozlar var.....hiç bişey olmasa 70 milyon insanımız var.....

canemre

Katılımcı Üye
5 Ağu 2009
715
0
...
arkadaşlar bir insanı asmak bilimadamlarını yaptığı araştırmaya göre bir anlık acı hissi verirmiş.gerisinde ise öyle haz verirmiş ki bu hazzın insanoglunun hiçbirzaman yasayamayacagı kadar kuvvetli birşey oldugu soyleniyor yorum sizin :)

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
benim dikkatimi çeken 10 kişi asmam demiş..şaşırdım..böyle bir yerde iyi cesaret..aynı zamanda rezillik..apodan farkları yok bence "asmam" diyenlerin..o pisliğin devamı yani..bulunup TEMİZLENMESİ gerek bence..

canemre

Katılımcı Üye
5 Ağu 2009
715
0
...
benim dikkatimi çeken 10 kişi asmam demiş..şaşırdım..böyle bir yerde iyi cesaret..aynı zamanda rezillik..apodan farkları yok bence "asmam" diyenlerin..o pisliğin devamı yani..bulunup TEMİZLENMESİ gerek bence..
Şahsen ben asılsın dedim ama asılmasın diyen arkadaşlar için ağır bir itham..Bence kesinlikle yanlış bir düşünce onlarla apoyu aynı kefeye koymak..yorumları okursan zaten bazı kişilerin neden asmam dediğini öğrenirsin..özellikle böyle bir konuda yazıları okumadan yorum yapmak bence kesinlikle sağlıksız...

Ra's al Ghul

Yaşayan Forum Efsanesi
1 Mar 2007
7,966
2
glenn moors
Şahsen ben asılsın dedim ama asılmasın diyen arkadaşlar için ağır bir itham..Bence kesinlikle yanlış bir düşünce onlarla apoyu aynı kefeye koymak..yorumları okursan zaten bazı kişilerin neden asmam dediğini öğrenirsin..özellikle böyle bir konuda yazıları okumadan yorum yapmak bence kesinlikle sağlıksız...

canım kardeşim,ben niyeti bozuk olanlar için öyle yazdım..yorumları biz de okuduk heralde..senin niyetin ne ise ona göre anlarsın yorumumu zaten..iyiyse iyi kötüyse kötü..kötü anlamadıgını umuyorum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.