Aranıza Yeni Katıldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XJez

Yeni üye
20 Ocak 2019
2
0
Herkeze Öncelikle Selamün Aleyküm. Aranızda Yeniyim Rumuz XJez. Bilgisiyarla Boş Vakit

Geçirdiğimi düşünüyorum. O yüzden bir Karar Aldım. Proglamlama Dili Ni Öğrenme Kararı. Ama Hangi

Dilden Başlasam Diye Karar Veremedim Sizlerin Yardımıyla Olucak İnşallah Aranıza Katıldığım İçin

Mutluyum Görüşmek Üzere.

OnlyAhacker

Yeni üye
20 Ocak 2019
19
0
İstanbul
Kardeşim ben THT ye yeni katıldım ama 5 yıllık programlama ve siber güvenlik üzerine çalışıyorum.
Bu yüzden sana kesinlikle önce pythondan başlamanı öneririm.

0V3R

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
314
0
Muş
Hoşgeldiniz öncelikle,Kolayına geleceği için python'dan başlayabilirsin.

XJez

Yeni üye
20 Ocak 2019
2
0
Hepinize Teşekkür Ederim İyi Karşıladığınız İçin. Ve Nereden Başlıyacağımı Söylediğiniz İçin Bana Göre Kalıcım Başarılı Olacağım İnşallah Ama Sizin Taktirinize Kalmış. İyi Günler Tekrar Görüşmek Üzere.

Kitty

Yeni üye
19 Ocak 2019
20
0
Hoşgeldin, kuralları ve misyonu okumayı ihmal etmeyin, kalıcı olman dileğiyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.