Arge-Eğitim Kampı Tekrardan Başlasın mı ?

MichealSofting

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
813
0
Bildiğiniz gibi Arge-Eğitim Kampı kökten eleman yetiştiren bir eğitim kampı ancak artık yapılmayacakmış bence bu yanlış daha 3 gün önce arge-eğitim kampına giren ve ilk başta hiç bir şey bilmeyen arkadaşlar, bir kaç ayın ardından full ud crypter yazdı sizinde görüşünüzü merak ettim

Nasil anket açılır bilmiyorum yinede yorum yaparak görüşünüzü bildirin lütfen bence bu kamp yaz tatilinde olmalı bu arada size ne zaman olmalı ?

Speach'

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
589
0
Tokat
Bildiğiniz gibi Arge-Eğitim Kampı kökten eleman yetiştiren bir eğitim kampı ancak artık yapılmayacakmış bence bu yanlış daha 3 gün önce arge-eğitim kampına giren ve ilk başta hiç bir şey bilmeyen arkadaşlar, bir kaç ayın ardından full ud crypter yazdı sizinde görüşünüzü merak ettim

Nasil anket açılır bilmiyorum yinede yorum yaparak görüşünüzü bildirin lütfen bence bu kamp yaz tatilinde olmalı bu arada size ne zaman olmalı ?

Ben isim yazdırdım katılamadım zaman yok forumlar ilgilenecek vaktim yok ama yaz tatili derseniz olur o zaman boş vakit çok :)

YondaimeKoray

Yeni üye
26 Ara 2015
22
0

Hocam Sana Açıkça Katılıyorum Forumda Benim Gibi Hiçbirşey Bilmeyen Bir Sürü Yararlı Konu Arayan Arkadaşlarımız Var Kamp Yeniden Kurulsa Daha İyi Olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.