Arge-Eğitim Kampı Tekrardan Başlasın mı ?

MichealSofting

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
813
0
Bildiğiniz gibi Arge-Eğitim Kampı kökten eleman yetiştiren bir eğitim kampı ancak artık yapılmayacakmış bence bu yanlış daha 3 gün önce arge-eğitim kampına giren ve ilk başta hiç bir şey bilmeyen arkadaşlar, bir kaç ayın ardından full ud crypter yazdı sizinde görüşünüzü merak ettim

Nasil anket açılır bilmiyorum yinede yorum yaparak görüşünüzü bildirin lütfen bence bu kamp yaz tatilinde olmalı bu arada size ne zaman olmalı ?

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
kamp açılmıştı bir sürü lakin öğrenciler biraz laylaylom takıldılar derslere gelmedi ödev yapmadı kodlama sınıfları bu yüzden kapatıldı burda o kadar adam size bir şeyler öğretelim diye uğraştıkça siz değerini bilmiyorsunuz.

Son düzenleme:

MichealSofting

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
813
0
kamp açılmıştı bir sürü lakin öğrenciler biraz laylaylom takıldılar derslere gelmedi ödev yapmadı kodlama sınıfları bu yüzden kapatıldı burda o kadar adam size bir şeyler öğretelim diye uğraştıkça siz değerini bilmiyorsunuz.

Hocam çok sakat dönemde açtınız tam okullar başladı eğitim kampı açıldı eğer yaz olsaydı tam tersi olacakti bu kadar adam istiyor yapın bi güzellik be yaz tatilinde 3 sınıf açın eğer bu sınıflar devam ederse yeni sınıflar açarsınız

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Olayı kısaca açıklayayım. Eğitim kamplarının sorumluluğu RedHour da idi. Ancak kendisi bazı sorunlar nedeni ile istifa etti. En son bizimle yani K2 sınıfı ile vedalaşmıştı. RedHour abimizin gidişine de baya üzüldük :( Organizasyonu o yapıyordu ve o gidince bütün sınıflar kapatıldı. Eğer açma gibi bir planınız varsa yetkililerden izin almalısınız. Bütün sınıflar için eğitmen bulmalı ve sonradan bu işten caymamalısınız. Eğitmen derken de netten bakıp bakıp ertesi gün kendi bile düzgünce anlamadan ders anlatan biri olmamalı. Bu konuda bilgili olduğunu kanıtlamış, mümkünse ders konusuyla alakalı bir timden olması daha iyi olur. Bunu yapabileceğinize inanıyorsanız izin alıp yapabilirsiniz. Ancak zaten Anka eğitim kampının açılacağı Veteran 7 abimiz tarafından duyurulmuştu.

Pilot11S

Üye
15 Nis 2012
233
0
Başlarsa katılmak isterim.Ancak sıfırdan başlayacağım kabul olursa.İndex,C+ nedir,bilmiyorum.Bunun için 2-3 kademe oluşturabilirsiniz.
1. kademe yazılma giriş dersi gibi tanıtım dersi olmalı.1. dersin sonlarında uygulamalara yavaştan başlanmalı.Sınıflarda ödevlendirme yapılmalı.Sınıf sonunda ise yazılımda o derslerde görülenlerle ilgili sınav niteliğinde uygulama yaptırılmalı.Başarıyla sınıfı geçenler üst sınıflara geçirilmelidir.

Dersler yazın olsa daha iyi olur.Okul zamanında herkesin sınavı var.Ayrıca bu düşünülenler çok güzel şeyler.İlerde yazılım çok gelişecek.Türkiye yazılım tarihine budenli uğraşlar not olarak düşülmelidir :)

karakusak18

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
411
0
KIZIL ELMA
S.a arkadaşlar.Bende katılmak isterim.Lütfen kurulsun.Kurulunca mesaj atarsanız sevinirim.Haberdar olmak açıısından..4 gözle bekliyoruz kursun açılmasını :RpS_biggrin::RpS_biggrin::RpS_biggrin::RpS_biggrin:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.