Arge-Eğitim Kampı Tekrardan Başlasın mı ?

MichealSofting

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
813
0
Bildiğiniz gibi Arge-Eğitim Kampı kökten eleman yetiştiren bir eğitim kampı ancak artık yapılmayacakmış bence bu yanlış daha 3 gün önce arge-eğitim kampına giren ve ilk başta hiç bir şey bilmeyen arkadaşlar, bir kaç ayın ardından full ud crypter yazdı sizinde görüşünüzü merak ettim

Nasil anket açılır bilmiyorum yinede yorum yaparak görüşünüzü bildirin lütfen bence bu kamp yaz tatilinde olmalı bu arada size ne zaman olmalı ?

DarknessGuardian

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
728
0
Böyle bir konuyu açtığın için teşekkürler bende kesinlikle senin gibi düşünüyorum açılmalı. Gerçekten alanlarına uzman yeni insanlar yetiştirmenin değeri tartışılamaz.

'Öğrenmek isteyen forumdaki kaynaklardan da öğrenebilir' diyeceklere şimdiden cevap vereyim.
1- Forumdaki konularda bir şeyi uygularken ki sorularımıza cevap alma şansımız daha az
2- Forumda Veteran abimiz gibi kişilerin gerçekten bilgilendirici konuları yanında kafa karıştırıcı bilgi çöplüğü konularda bulunmakta ve her şeyde yeni olan biri bu bilgi selinde kendini rahatlıkla kaybedebilir
3(ve bence en önemlisi)- Devamlılık. Özellikle benim gibi insanlar her ne kadar bir işi yapmak istese de ödev gibi veya ders gibi bir zorunluluk olmadıkça o işi düzenli olarak yapamayabilir, böyle bir kamp düzeni sağlar.

Zaten herşey internetten okuyarak öğrenilebilseydi okullar olmazdı herkes evde bilgisayarından eğitim görürdü.

Bende java gibi programlama dilleri (c# da isterim ama os x kullanıyorum, windows bilgisayarda var ama artık kötü durumda baya), web hacking, hedef bilgisayar hacking gibi alanlarda ders almayı çok isterdim. Böyle bir kamp tekrar başlarsa umarım haberim olur.

İyi Forumlar...

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Eğitim kampı istenerek kapatılmadı arkadaşlar. Eğitmen sıkıntısı çekildi. Sınıflar yavaş yavaş kapandı. Eğitim kampının organizasyonunu yapan RedHour abimizin gitmesi ile son darbe vurulmuş oldu. Ancak Veteran 7 abimiz tarafından Anka eğitim kampı açılacağı duyuruldu.

HackOfReD

Üye
10 Ara 2015
189
2
Türkiye !
Eğitim kampı istenerek kapatılmadı arkadaşlar. Eğitmen sıkıntısı çekildi. Sınıflar yavaş yavaş kapandı. Eğitim kampının organizasyonunu yapan RedHour abimizin gitmesi ile son darbe vurulmuş oldu. Ancak Veteran 7 abimiz tarafından Anka eğitim kampı açılacağı duyuruldu.

Konuma bakıp bundan Veteran7 abimizinde haberi olmasını sağlarmısınız ?
Kod:
http://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1222845-arge-egitim-kampina-istegimdir.html

OZZAN

Yeni üye
29 Haz 2015
47
0
Bende girmek isterim. Daha önce hack eğitimine girmiştim hiç bişey öğrenemeden sınıf kapatıldı ve benle alakasız bir mevzuydu. Madur olduk.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.