ArkadaŞlar LÜtfen Yardim Edİn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

**Ankesenamon**

Kıdemli Üye
8 Eki 2007
2,220
21
34
bak hack istegi yasak ayrıca burada bisürü yöntem war otur ögren kır ...ne güzel armut piş agzıma düş başka emrin...biyere üye olurken gerçekten kuralları oku!

yanakandoz

Yeni üye
6 Ağu 2007
20
0
İstanbul
saol kardeşim :) yani hack isteği yasak size bişe olmasın da bana olsun otur oku öğren demi tekrar saol. ben bilmiyorum ayapamıyorum sizden yardım istiyorum. ama dorudur ben senın banaın oglu dıılım ki yardım edesin. sadece bi çatı altına toplanmış 3-5 hayvanız...

yanakandoz

Yeni üye
6 Ağu 2007
20
0
İstanbul
ayrıca bakarsan yardım edin dedim yapın yapın yapmayanı keser doğrarın gibi bi ifade de kullanmadım bi rica ama böyle yanıt veriyosan artık ya birine güveniyosun ya da rütbene bakıp kendini bişe sanıyosun. en azından diyebilirdin ki arkadaşım şurda bi yöntem var ou deneyebilirsin gibi bi yönlendirme yapabilirdin.

7h3_M47k4p

Katılımcı Üye
26 Ara 2007
818
11
38
Almatı / KAZAKHSTAN
kardeş böyle laflar kullanmaya hakkın yok bende bu sitede 3-4 aylık üyeyim fakat senin gibi buraya gelip aynı konuyu açan yüzlerce kişi oldu ve aynı laflarla karşılandılar ;)
çünkü böyle bi rica yasak anlata bilmişimdir İnşallah Tümgeneralime özür dilemen lazım ...

**Ankesenamon**

Kıdemli Üye
8 Eki 2007
2,220
21
34
ayrıca bakarsan yardım edin dedim yapın yapın yapmayanı keser doğrarın gibi bi ifade de kullanmadım bi rica ama böyle yanıt veriyosan artık ya birine güveniyosun ya da rütbene bakıp kendini bişe sanıyosun. en azından diyebilirdin ki arkadaşım şurda bi yöntem var ou deneyebilirsin gibi bi yönlendirme yapabilirdin.
zaen sitede war demekle yönlemdirdim...ayrıca kırılıldysan k.bakma rütbe falan muhabbetine de sen karışma herşeyi bilmene gerek yok hadini bil yeter:?

yanakandoz

Yeni üye
6 Ağu 2007
20
0
İstanbul
ben haddimi iyi bilirim. ama emin ol sen benden farklı diilsin. haddini bil lafı bi insanı küçümsemektir. ve unutma eğer yanlış bilmiyorsam sende insansın !!!

Bak kardeşim benim forumu detaylı olarak dolaşmaya pek zamanım olmuyor. O yüzden bilmediğim binlerce şey var. Her günüm işte geçiyor. Tatil aldıım zamanlar ancak girip bakabiliyorum. En azından hemen fırlayıp "bak hack istegi yasak ayrıca burada bisürü yöntem war otur ögren kır ...ne güzel armut piş agzıma düş başka emrin...biyere üye olurken gerçekten kuralları oku! " böyle birşey demek yerine biraz daha düzgünce kardeşim hack istemi yasak işte burda bikaç yöntem var onlara bakabilirsin de diyebilirdin. bi sorabilirdin kardeşim işte forumu okuyamıyorsun galiba bazı şeyleri görmemişsin gibi. bi tatlı sohbet oluşurdu bi muhabbet diğer arkadaşlar kaıtlırdı iyiye giderdi ve bunların hiçbiri yazılmış olmazdı. ama nedense böyle bi yöntem seçtin. Ben bununla karşılaştıysam yarın öbür gün benim durumumdaki arkadaşlarda böyle karşılanacak. ve eminimki size yöneticliği öğreten kim ise, size gidin de millete bağırın çağırın dememiştir. biraz daha saygılı olabilirdin. ayrıca sana ilk cevabımdaki bazı kelimelerden dolayı da özür dilerim alev general .....

yanakandoz

Yeni üye
6 Ağu 2007
20
0
İstanbul
hannibal.king kardeşim bi yerde haklısın ama eminimki diğer arkadaşlar da biraz daha kibar karşılansaydı belki de hiç bu durumlar olmazdı. belki siz de bi gün bu duruma düşeceksiniz. tabi alev general düşmez onn rütbesi var :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.