Aşık Olmak

Aşk Gerçekmidir YAda Hayallerden İbaretmidir

• Evet Aşk Diye Birşey var Ama Daha Kısmet olmadı

Oy: 189 23.1%
  • Evet Aşk Var Ben Kendisiyle tanıştım

Oy: 462 56.4%
  • Hayır Aşk Diye Birşey Yok Palavra Hepsi

Oy: 93 11.4%
  • Evlenince Aşk Bitecekse Biten Bir Aşk Yok Demektir

Oy: 41 5.0%
  • Banane Zaten Ben Eşcinselim

Oy: 13 1.6%
  • Ben Hiç Sevmedim, Kandırmak Daha Güzel

Oy: 21 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    819

heLLqirL

Yeni üye
10 Eyl 2008
32
0
heLL*den :D
önceden yazdıklrn ne bilmiorm ama sonradan yazdıkların sanki kendm yazmışm qibi hissettm yane bnide bi nevi anlatıodu o yazdıqın yazı...! aşk kimin bedenine uqradysa çok büyük yaralar acılar bırakıor ve arka kapıdn sessizce çıkıp qidior.....ßunun acısını çok ii biliorm ama sevdiqin kişiyi önemli olan hala sendeymş qibi yaşatablmek asıl mesele bu bence ve ben onun olmadıqını belkide hiç qelmeyeceqini bile bile yinede bekliorm...!

General Darknes

Uzman üye
15 Ağu 2008
1,364
10
önceden yazdıklrn ne bilmiorm ama sonradan yazdıkların sanki kendm yazmışm qibi hissettm yane bnide bi nevi anlatıodu o yazdıqın yazı...! aşk kimin bedenine uqradysa çok büyük yaralar acılar bırakıor ve arka kapıdn sessizce çıkıp qidior.....ßunun acısını çok ii biliorm ama sevdiqin kişiyi önemli olan hala sendeymş qibi yaşatablmek asıl mesele bu bence ve ben onun olmadıqını belkide hiç qelmeyeceqini bile bile yinede bekliorm...!

sn beqLmeye dewam et buLur seni o...

tolqa741

Yeni üye
29 Eyl 2008
19
0
AŞK çok değişik bir şey bende yakalandım malesef neden malesef diosanız cevap açık biri sevip biri sevmedimi ozaman aşk ççok değişiyo ben bi kıza aşık oldum halada aynı düşüncedeyim ama kız 18 yaşında birinden boşlanıyomuş bu durumda beni düşünme olasılığı varmı yokmu bilmiorum ben ilk defa bi kızın karşısına geçip benimle çıkarmısın dedi ama cevap ı alamadım bu yüzden denk gelmedikce aşkla buluşmayın derim :) ***ceylan***

Barbİe1

Üye
11 Ağu 2008
249
3
32
yorumsuz yorumsuz yorumsuz aşık oLdunuzu sanarsınız. onun için ağLarsınız. madde , sigara bağımLısı oLursunuz. bi kaç ay gecdikden sonra sizden ayrıLmak isder. sİz çok üzüLürsünüz. Daha dorusu üzüLdünüzü sanarsınız onun için herseyi yaparsınız ama bi kaç ay daha gecdikden sonra onu sewmedinizi anLar ve yaptıkLarınız için çok pişman oLursunuz. bn 17 yaşındayım. we aşık oLdum dedm hemde deLi gbi dedim. bu anLattıkLarımı yaşadım. Sonra pişman oLdum. Çünkü bn aşık oLdumu sanmışım sewdim sanmışım. ama yaLanmış. bana göRe aşk die bişey yok. etrafımdada okdr insan varki aşık oLdukLarını sanıoLar sonra biteveriO.!! beLkide bitmeyen aşkLar vardır. ama hep sorun yaşarLar. ben aşka hiç inanmadım. İnanmakda İstemem.

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
379
WORLD
Aşk tamamıyle palavradan ibaret dersem yanlıs olmaz tecrubelerıme dayanarak soyluyorum en azından benı ıcın bır palavra nıtelgıı tasıyor.Sızlerı bılemem hayır dıyorsanız sıze mutluluklar fakat.Gerıye baktugumda o kada guluyormkı kendıme hangısyle evlılık planı yapmadıkkı hangısı bana senden olurumde ayrılamam demedıkı,hangısı bız ayrılamaylım askım bu ben kaldıramam demedıkı ya da ya da bır suru sey.Ask tamamen standartları yakalama sanatıdır.Senden iyisinı buldugu vakıt.Sen ortada kalırsın.Kızlar erkekler farketmez Aşk psıkolıjeden baska bırsey degıl somut hıc bır sey yok desem yerıdır bazı asıklar sımdı bana hayır dıyebılır stemde edebılır.Ama asık oldukları ıcın Ayrıldıktan sonra gelıp yazın :) Soyle bır sozum vardır benım arkadaslar bazen gelırler derler ya kız arkadasımdan ayrıldım aynen derım; Hangı Çıktıgımızla evlendııkkı.Arkadaslar dedıgım gıbı ask standartları yakalama sanatıdır.İnsanın yasma standartları nasıl artıyorsa o da artar ve kendınızı kapı dısarı bulursunuz.Ama psıkolık oynamak her zaman guzeldır ben boyle yaparak bazen ılıskıyı uzun surelı ayakta utabılıyorum ama ınsan oglu yetmıyor.Sızlere ufak bır not daha her zaman kısler karsısında otorıte olun kotu bır kısılık cızmeyın ama sızı otorıte olarak gorsun o zaman sıze bakısları her zaman degısık olur :)

aradan tamı tamına 1.5 sene gecmıs ve suan aynı seylerı dusunmuyorum.Demekkı her zaman garantıcı olmamak lazımmıs.Ama yarın ne dusunecegımı ben de bılmıyorum yıne de temkınlı olmak lazım :)

sassalo

Üye
15 Ara 2008
62
0
ben aşık oldum dersimide aldım şu an 2.kez aşkı yaşıyorum çok güzel bir duygu tavsiye ederim:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.