Aşık Olmak

Aşk Gerçekmidir YAda Hayallerden İbaretmidir

• Evet Aşk Diye Birşey var Ama Daha Kısmet olmadı

Oy: 189 23.1%
  • Evet Aşk Var Ben Kendisiyle tanıştım

Oy: 462 56.4%
  • Hayır Aşk Diye Birşey Yok Palavra Hepsi

Oy: 93 11.4%
  • Evlenince Aşk Bitecekse Biten Bir Aşk Yok Demektir

Oy: 41 5.0%
  • Banane Zaten Ben Eşcinselim

Oy: 13 1.6%
  • Ben Hiç Sevmedim, Kandırmak Daha Güzel

Oy: 21 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    819

falcor

Yeni üye
8 Kas 2007
3
0
çok hoşuma gitti..

ben bu siteyi genelde paylaştığınız programları indirmekte kullanıyorum..böyle güzel bir konuda bir hacker(Anonymus) tarafından yaşadığı bir duygunun tanımını bu kadar güzel yazan birini görmek çok hoş..hacker olarak ne kadar iyisin onu bilemiyorum kusura bakma ama yaşadığın duyguyu gerçekten çok içten anlatmışsın bu konuda çok iyisin..seni tebrik ediyorum..

kasap_musa

Yeni üye
5 Ağu 2006
50
0
Ben olaya espiri babında bakacam...

Erkek yada kız farketmez. Bir kişi aşık olmuşsa onların yaptıkları hareketler modern bilim tarafından açıklanamazken Darwin ciler tarafından rahatlıkla açıklanabilir. Bilmem anlatabiliyor muyum!
:woott:woott:woott:woott:woott

s_e_t_u_g

Üye
15 Kas 2007
177
1
UçURuMuN KeNaRıNDa...
YALAN BU AŞK DENEN ŞEY YA SEVDİĞİM KİŞİ İÇİN NELER YAPTIM AMA HİÇ SEVİLMEDİM HEP DIŞLANDIM HEP ÜZÜLEN BEN OLDUM GÜNLERCE AĞLADIM ÇÜNKÜ ÇOK SEVDİM VE HALA DA SEVİYORUM VE HALADA ÜZÜLEN BENİM VE DEĞİŞEN HİÇBİRŞEY YOK LANET OLSUN AŞKA DİYORUM ARTIK...

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
gerçekten güzel bir makale gerçek aşkı ben buldum ve kabetmek istemiyorum 4 yıl oldu (41,5 kere maşallah ) ve hala devam ediyor ondan uzaktayım şuan okuyorum ama inşl. bu yıl bitecek ve ona kavuşucağımm umarım sende bulursun yok bulamam deme elbet biri çıkar karşına hayat bu ne olacağı hiç belli olmazz

s_e_t_u_g

Üye
15 Kas 2007
177
1
UçURuMuN KeNaRıNDa...
İNŞALLAH BE KARDEŞ ÇOK GÜZEL SÖYLEMİŞSİN İNŞALLAH BENDE BULURUM ARADIĞIM AŞKI BULURUM TEK İSTEDİĞİM AZ DA OLSA SEVİLMEK BAŞKA BİRŞEY İSTEMİYORUM İNŞALLAH ÇOK ŞEY İSTEMİYORUMDUR YANLIZ BİR SÖZ VAR SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECEĞİM.... ''KADERDE VARSA DÜZÜLMEK NEYE YARAR ÜZÜLMEK''

indefinabLe

Katılımcı Üye
6 Eki 2007
836
6
73
Monitörün Önünde..=)
iyi valla muhabbet sarmış milleti :=) aşk diyince bütün üyeler buraya toplanmışş

iyi konu açmışın be anonymous abi

umarım mutlı olursunuz..

Bu usta hacker ların çoğu sayısalcı zaten

ben sözerl :=)=)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.