Astral Yolculuk Nedir/Nasıl Yapılır/Teknikleri Nelerdir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CoolPlayerTR

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
825
0
Dork
Bir taraflarım yemedi valla :D Geri dönmemek gibi bir şey söz konusu mu? Daha çok sevap işlemem lazım valla :D Ve geri döndüğün de sende kalan etkileri nedir?

Memotaz

Uzman üye
11 Şub 2015
1,526
0
39°47'20.58"
Bir taraflarım yemedi valla :D Geri dönmemek gibi bir şey söz konusu mu? Daha çok sevap işlemem lazım valla :D Ve geri döndüğün de sende kalan etkileri nedir?

1- İlk Yolculukta Geri Dönememe Gibi Bir Risk Asla Yoktur :)

2- Fazla Kalırsan Baş Ağrısı Yapar Ve Benim Gibi Yatıştırıcı Kullanıp Kendi Dünyanı İnşa Etme Gibi Olaylara Bulaşırsan Gerçek Hayattan Bıkabilirsin :/

Sicerty

Üye
6 Ağu 2015
153
0
Istanbul
Ben bu astral seyahet'e inanıyorum ama tam olarak inanmıyorum şöyleki,
ruh bedenden cidden ayrılsaydı eğer görmedende heryere gidebilirdik. Farklı insanlar görebilirdik.
Senin bahsettiğin şey bilinç altı ilkesi, örneğin rüyanda daha önceden hiç görmediğin birşeyi göremezsin, mesela insanlar der ya rüyamda hiç tanımadığım yemin ederim hayatında yüzünü görmediğim birini gördüm bu imkansızdır 8 yaşındayken bile olsa belki minibüste belki yola bakarken o yüzü görmüştür ve o yüz beyinde 1 hücrede kayıtlıdır.
Bence bu astral seyahet bilinç içinde gezinti kısaca yarattığımız hayali dünya.

Photess

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
832
3
Ellerine sağlık valla otobüste giderken hepsini okudum. Belki yaparım.

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
bu gün masanin üstüne kafamı koyup yatmıştım istem dışı astrala çıktım demekki sırt üstü yatmaya gerek yokmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.