Astral Yolculuk Nedir/Nasıl Yapılır/Teknikleri Nelerdir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cakakal

Yeni üye
14 Nis 2014
3
0
memotaz kardeş sen nerde oturuyorsun yanına gelmeyi düşünüyorum gerçek hayatta astral seyahata baya bi ilgim var ama bi türlü yapamıyorum yanına geldiğimde senin bana bu işi iyice öğretmeni istiyorum.

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
memotaz kardeş sen nerde oturuyorsun yanına gelmeyi düşünüyorum gerçek hayatta astral seyahata baya bi ilgim var ama bi türlü yapamıyorum yanına geldiğimde senin bana bu işi iyice öğretmeni istiyorum.

çok yorgun ve uykusuzken dene oluyor ben öğle yapıyorum herkes uykusuzken yapmayın diyor ama tam tersi asıl öyleyken yapılıyor

MasKutay

Katılımcı Üye
17 Tem 2014
866
0
127.0.0.1
Astral seyehat yaptım ve Türk Hack Team a girdiğimi ve bunları yazdığımı hissettim acaba yazmışmıyım uyanınca bakarım :)

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Bu iş neden bilmem bana saçma geliyor. İnkar etmiyorum ancak anlamakta zorlanıyorum. Kimdi birisi konu açmıştı idoser hakkında. Üşenmedim indirdim arkadaşın dediği şekilde dinledim yarım saat sonra kulağımda çınlamadan başka bir değişiklik olmadı ben de. Sanırım bu tür parapisikolojik işlerde benim pek kabiliyetim yok. Ama bir yandan da merak ediyorum. Mesela astral seyahat denilen şeyi yaptığını iddia eden arkadaşlar neler görüyorsunuz? Nasıl hissediyorsunuz? Sonuç, enteresan işler azizim, dediğim gibi inkar etmiyorum ama kafamda bir türlü basmıyor.

MasKutay

Katılımcı Üye
17 Tem 2014
866
0
127.0.0.1
Bu iş neden bilmem bana saçma geliyor. İnkar etmiyorum ancak anlamakta zorlanıyorum. Kimdi birisi konu açmıştı idoser hakkında. Üşenmedim indirdim arkadaşın dediği şekilde dinledim yarım saat sonra kulağımda çınlamadan başka bir değişiklik olmadı ben de. Sanırım bu tür parapisikolojik işlerde benim pek kabiliyetim yok. Ama bir yandan da merak ediyorum. Mesela astral seyahat denilen şeyi yaptığını iddia eden arkadaşlar neler görüyorsunuz? Nasıl hissediyorsunuz? Sonuç, enteresan işler azizim, dediğim gibi inkar etmiyorum ama kafamda bir türlü basmıyor.

Başkanım ben deneyeceğim ölürsem konuyu açan arkadaşı tutuklatırsınız artık. Vasiyetim budur. :)

FEHOR

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,748
0
Cyber Secure
Aynı Şekilde, Aklım Almıyor Cidden Kendim Yapana Kadarda Saçma Gelecegi Kesin.

'McKnighT

Kıdemli Üye
17 Ağu 2015
2,680
6
Ruhunuz ile bedeninizin arasındaki gümüş kordon koparsa ölürsünüz dostlar

17 Nis 2015
149
0
tüm yorumları daha okumadım soruldu mu bilmiyorum
astrale çıkıp bir başkasının rüyasına girme vs var mı? varsa nasıl yapılıyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.