Çözüldü Atatürk'e Hakaret Eden Biri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ElRey

Üye
10 Ağu 2015
160
0
Merhaba sınıfımda Atatürk'e açık açık kafir diyen ayyaş diyen ve Atatürkçü & Atatürk'ü seven kişilere de kafir diyen birisi var.Sınıfta bunun üzerine bir çok kavga çıkıyor ama bu çocuk hala devam ediyor söylemlerine.Sınıfta söylemeyi bıraktı ama Whatsapp üzerinden storylerinde paylaşım yapıyor

W7jXpQ.jpg

3EkOlp.jpg

Sırf duysun diye sınıfta Atatürk ile ilgili sunum yaptım Atatürk'e hakaretin cezalarını söyledim felan yine devam etti EGM nin ihbar sayfasına attım yanında ama ondan da bişey olmadı olmayınca da bu hepten coştu.Şimdi kavga etmek istemiyorum çocukla.Çocuğun değerlerine hakaret etmek istemiyorum çünkü bende müslümanım ama Atatürk'e olan lafları beni çileden çıkarıyor.Ne yapmamı önerirsiniz?​

Moderatör tarafında düzenlendi:

AlphaJakey

Kıdemli Üye
9 Ara 2017
2,235
1
Centaurus
Okullar okul değilki (!)
'Laiklik' ilkesi öğretilmemiş. Atatürk hakkında bilgiler öğretilmemiş. Heryer imam hatip. Olacağı buydu, sağdan soldan duyduklarıyla konuşur oldu bu yeni nesil.

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Ailenle Veya Öğretmenlerinle Konuş, Olmuyorsa Kişiye İkamet Ettiğiniz İlin Savcılıklarına Veya Kolluk Kuvvetlerine (Jandarma, Polis) Giderek Suç Duyurusunda Bulununuz.

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Nerde hesap linkini özelime at ben gerekeni yaparım olmazsa kişi hakkında bimere şikayet yada savcılığa başvururum gerekeni yaparlar onların işi yoksa benimde işim yok uğraşmakta benim işim alayım hesabı ?

ElRey

Üye
10 Ağu 2015
160
0
Ailesi de böyle bildiğim kadarıyla.Ben 10. Sınıf öğrencisiyim yani savcılık vs. beni aşacağını düşünüyorum.EGM ye de şikayet ettim dediğim gibi ama bir şey olmadı

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Son düzenleme:

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Sjjsjs hocam süper birde virüs totalde bırakın yorumunuz silinmesin.

Rica ederim hakkedene poliste olurum savcı da hakimde 1 sine daha yapmıştık para teklif etti göndermek istedi hatta polise rüşvet mi teklif ediyorsun dedim işte böyle ....

Numaramın sonu 06 06 olması ona yetiyor bu korku zaten özel numara kimsede yok bu numara onun için böle :D

Son düzenleme:

ElRey

Üye
10 Ağu 2015
160
0

Rica ederim hakkedene poliste olurum savcı da hakimde 1 sine daha yapmıştık para teklif etti göndermek istedi hatta polise rüşvet mi teklif ediyorsun dedim işte böyle ....

Hocam ama şöyle söyleyeyim bu çocuk hep yapmayacağım ayağına yatıyor hocalara vs. de böyle dedi bana da aynı şekilde iki üç gün sonra aynı şeylere dönüyor yani siz sağlam bi korkutun daha Atatürk'ün adını alamasın ağzına

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
1
8
Pandora

Hocam bizim sıniftada da pkk sempatizanları çok fazla hatta sınıfın kırmızı panosuna büyuk harflele pkk yazmışlardı.Okulu sikayet edecektim.Ama burda olan mufetislerede güvenmiyorum.Bi konu hakkinda okula müfettiş cagirtmistim.Ondan sonra artık onlarada guvenmedigim için bosverdim.

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
Yanlış anlamayın Devlet Yöneticilerine hakaret hapis cezası keşke Atatürke hakaret gibi RTE yede hakaret hapis cezası olsa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.